fbpx

Narożnik Frida II – narożnik z otomaną zamkniętą

Niewielkich rozmiarów narożnik o nowoczesnym wyglądzie. Minimalistyczna forma, przykuwająca uwagę swoimi zaoblonymi kształtami.

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

 

3 550,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Sugerowane tkaniny
Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK
Wybrano:
3 550,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-300 zł Zobacz opcje wysyłki

Dostępna dostawa z wniesieniem!

Udostępnij:

Narożnik Frida to propozycja dla wielbicieli nowoczesnego designu. Minimalistyczna forma i zaokrąglone kształty wyróżniają ten mebel spośród większości mebli salonowych. Charakterystyczne są również poduszki, które ustawione są od siebie w niewielkich odległościach, nadając bryle bardziej modernistycznego wyglądu.

Jednym z największych atutów w zakresie komfortu narożnika Frida stanowi tzw. System Lux. Polega on na połączeniu trzech elementów sprężynujących (sprężyn bonellowych, falistych, oraz pianki wysokoelastycznej) w jeden układ, oferując tym samym użytkownikowi efekt w postaci wyjątkowej wygody i trwałości wypełnienia siedziska. Dopełnieniem są wielokomorowe poduchy oparciowe wypełnione wkładem poliuretanowo-silikonowym, które wraz z użytkowaniem nie tracą swojego kształtu ani sprężystości.

Narożnik występuje w dwóch wersjach: Frida I – narożnik z otomaną otwartą oraz Frida II – narożnik z otomaną zamkniętą.

Frida I – narożnik z otomaną otwartą:

Frida II – narożnik z otomaną zamkniętą:

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 4-8 tygodni

Automat do rozkładania funkcji spania

Automat do rozkładania funkcji spania

Rozwiązanie, które znacznie ułatwia rozkładanie funkcji spania. Wystarczy lekko unieść część siedziska, a następnie opuścić część oparciową. Łatwość i lekkość rozkładania funkcji spania przy pomocy automatu jest szczególnie przydatne dla osób z ograniczonymi zdolnościami ruchowymi. Ponadto automat rozkładający chroni podłogę przed zarysowaniami – nie ma potrzeby odsuwania dolnej szuflady.

Lux-System

Lux-System

Połączenie w jednym wkładzie trzech warstw sprężynujących: sprężyn falistych, sprężyn bonellowych oraz pianki wysokoelastycznej. Innowacyjne, wprowadzone przez naszą firmę na rynek rozwiązanie, które znacząco poprawia komfort wypoczynku, snu, a także trwałość mebla. Sprężystość zbliżona do cenionych sprężyn kieszeniowych.

 

Sprężyny typu Bonell

Sprężyny typu Bonell

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn bonellowych. Jest to tradycyjny, ceniony od dziesiątków lat model sprężyn, charakteryzujących się dużą wytrzymałością i sztywnymi łączeniami między sobą.

Poduchy wielokomorowe

Poduchy wielokomorowe

W poduchach oparciowych znajdują się przynajmniej dwie komory, wypełnione wkładem poliuretanowo-sylikonowym lub sylikonowym. Dzięki temu zapewniona jest większa elastyczność i odporność na odkształcenia poduch w trakcie użytkowania.

Pojemnik na pościel

Pojemnik na pościel

Model wyposażony w funkcjonalny pojemnik do przechowywania pościeli. Dzięki odpowiednim mechanizmom, otwieranie pojemnika nie sprawia trudności.

Funkcja spania

Funkcja spania

Produkt może zostać rozłożony, by zmienić się z miejsca do codziennego relaksu na miejsce do spania.

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Produkt zawiera znane i cenione sprężyny faliste, charakteryzujące się  wężykowatym kształtem. Dzięki połączeniu ich z wysokogatunkowymi piankami możliwe jest uzyskanie trwałości i komfortu.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

Możesz lubić także…