Narożnik Aurelia

Elegancja to najbardziej trafne określnie Aureli. Dzięki połączeniu pików z finezyjną bryłą narożnika, staje się on złotym środkiem pomiędzy maksymalizmem, a minimalizmem. Aurelia to nie tylko mebel, to dzieło sztuki, które będzie centralną częścią Twojego salonu.

4 370,00  3 933,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Wybrano:
Wybór strony narożnika
Wybrano:
4 370,00  3 933,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-300 zł Zobacz opcje wysyłki

Kategoria:

Udostępnij:

Jest to wysublimowany model dla bardzo wymagających osób, ceniących design i piękno. Wyważone gabaryty tego mebla dają nam wachlarz zastosowań, w różnych wnętrzach. Jego wygląd sprawdzi się z pewnością w salonach urządzonych w stylach Glamour i Art-Deco, jak również w Paryskim i Francuskim.

W siedzisku znajdziemy połączenie: sprężystej i trwałej pianki wysokoelastycznej oraz klasycznych sprężyn falistych. Całkowita głębokość otomany to 162 cm, dzięki czemu możesz się wygodnie położyć i przeczytać ulubioną książkę. Wyjątkowości dodają mu masywne metalowe nóżki, które w wyważony sposób dopasowują się do kompozycji. Dodatkowym atutem są poduszki, spełniające funkcje dekoracyjną i uzupełniające funkcję użytkową. Będą one doskonałym atrybutem do lepszego umoszczenia się na narożniku.

Pianka poliuretanowa zawarta w oparciu jest elastyczna i odporna na odkształcenia. Zapewni to stabilne podparcie twoim plecom podczas siedzenia i wyeliminuje efekt zapadania. Zwieńczeniem jest pikowanie na całej powierzchni oparcia, które dodaje mu stylu i finezji.

Nóżki: metal.

Główna aranżacja przedstawia narożnik prawy.

Wymiary mebla: 161×261 cm.

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: do 6 tygodni

Uniwersalny design

Uniwersalny design

Wykończenie pasujące do niemal każdego wnętrza.

Twardy i sprężysty

Twardy i sprężysty

Produkt charakteryzujący się wyższym stopniem twardości oraz sprężystości.

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Produkt zawiera znane i cenione sprężyny faliste, charakteryzujące się  wężykowatym kształtem. Dzięki połączeniu ich z wysokogatunkowymi piankami możliwe jest uzyskanie trwałości i komfortu.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

Elegancki wygląd

Elegancki wygląd

Szczególnie piękne wykończenie materaca. W produkcie zastosowano dodatkowe elementy podnoszące znacząco walory wizualne całości. Materace wyróżnione tą cechą polecane są zwłaszcza do tych sypialni, które oprócz funkcji wypoczynkowej mają też za zadanie cieszyć oko i podnosić prestiż.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

Wypełnienie siedziska

Pianka poliuretanowa, Pianka wysokoelastyczna, Sprężyny faliste

Możesz lubić także…