fbpx

Nakładka z matą kokosową 80×200

Rozwiązanie bazujące na naturalnych surowcach. Najczęściej doceniane przez użytkowników cierpiących na alergie lub preferujących posłania o nieco wyższym stopniu twardości.

 

 

Sprawdź inne rozmiary:

           

       

211,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Kategorie: ,

Udostępnij:

Nakładka z matą kokosową utwardzi zbyt miękkie posłanie. Jej wkład wykonany został z włókien skorupy orzecha kokosowego, połączonych ze sobą przy pomocy lateksu. Warto zaznaczyć, że w skład lateksu wchodzi aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego.

 

W efekcie Nakładka z Matą Kokosową uzyskuje twardą, choć nie pozbawioną elastyczności strukturę i właściwości antyalergiczne. Polecane dla osób ceniących sobie kontakt z naturą, cierpiących na alergie, oraz wymagających twardego materaca.

 

Termin realizacji: 14 dni

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

Antygrzybiczny

Antygrzybiczny

Produkt polecany każdemu, kto chce w dodatkowy sposób zadbać o własne zdrowie, w szczególności zaś alergikom, osobom z chorobami układu oddechowego oraz dzieciom. Posiada właściwości antygrzybiczne, które pomagają utrzymać odpowiednią higienę posłania.

Mata kokosowa

Mata kokosowa

Produkt wzbogacony o matę kokosową, wykonaną z naturalnych włókien kokosa, złączonych ze sobą przy pomocy lateksu. To rozwiązanie zwiększa twardość, trwałość, oraz odporność na odkształcenia po tej stronie materaca, po której zostało użyte.

Dwustronny

Dwustronny

Produkt dwustronny z możliwością dowolnego obracania. Rekomendujemy odwracanie materaca raz na 3 miesiące na przemian względem osi: góra – dół oraz głowa – stopy. Znacząco wydłuży to żywotność materaca.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec można prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, która pomoże zachować higienę i antyalergiczność posłania.

Twardość materaca

H3

Wysokość

2,5 cm

Dodatkowe właściwości materaca

Antygrzybiczny, Dla alergików, O właściwościach ortopedycznych

Rozmiar nakładki

80×200