fbpx

Materac Verso 90×200

Materac absolutnie wyjątkowy pod każdym względem. Jakość i funkcjonalność użytych komponentów, właściwości ortopedyczne i antybakteryjne, a w końcu: zjawiskowe wręcz wykończenie wizualne plasują model Verso w ścisłej czołówce materacy w skali europejskiej.

 

15 lat gwarancji!

 

 

Sprawdź inne rozmiary:

           

       

4 482,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Verso to materac dla poszukujących komfortu na najwyższym poziomie oraz właściwości prozdrowotnych. Jego wkład tworzy formatka sprężyn kieszeniowych typu multi-multipocket (aż 1000 sprężyn/m2; każda z nich działa niezależnie od siebie). Dzięki temu Verso z niebywałym „wyczuciem” dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała, co ma szczególne znaczenie dla kręgosłupa. Ta ważna cecha została jeszcze wzmocniona przez implementację w formatce sprężynowej tzw. 7 stref komfortu.

 

W trosce o walory zdrowotne na najwyższej pozycji w materacu zastosowano piankę antybakteryjną, która pomaga chronić użytkownika przed infekcjami. Kompozycji dopełniają pianki poliuretanowe o zwiększonej gęstości i sprężystości. Cały ten niezwykły układ pianek współpracujących ze sprężynami mutli-multi daje w efekcie znakomitą wygodę i właściwości ortopedyczne.

 

Bardzo dużą uwagę przykuwa też wygląd materaca, który może stanowić ozdobę najwykwintniejszych sypialni. Znaczna część pokrowca wykonana jest z pięknie prezentującej się dzianiny Silver, zawierającej jony srebra, również o działaniu silnie antybakteryjnym. Górna część (zawierająca płytę pianki antybakteryjnej) została wizualnie oddzielona od reszty materaca, tworząc efektowny niby-topper. Wrażenie to potęguje tkanina tapicerska w ciemnym kolorze użyta w miejscu pozornego styku oby tych części. Krawędzie materaca zdobi gruba, estetyczna lamówka. Boki materaca przeszywane są pionowymi liniami, zaś od strony nóg umieszczono przepiękny haft z nazwą materaca. Jest to prawdziwa uczta do oczu i ciała!

 

Materac jest objęty 15-letnią gwarancją.

 

Pokrowcem podstawowym dla tego materaca jest  pokrowiec Silver.

 

Ważne : Tolerancja długości i szerokości materacy wynosi -2cm, zaś dla wysokości wynosi +/1cm lub +/-

 

Czas realizacji: do 14 dni

 

 

 

 

Pewna jakość – 15 lat gwarancji

Pewna jakość – 15 lat gwarancji

Ten materac objęty jest aż piętnastoletnią gwarancją!

Pianka antybakteryjna

Pianka antybakteryjna

Innowacyjna pianka to komponent, który pokochają osoby ceniące przedmioty codziennego użytku z właściwościami prozdrowotnymi. Pianka antybakteryjna wspomaga ochronę przeciw bakteriom i stanowi znakomite uzupełnienie codziennych starań o dobre samopoczucie.

Sprężyny Multi-Multi

Sprężyny Multi-Multi

Unikalne rozwiązanie na rynku europejskim, polegające na udoskonaleniu cenionych sprężyn kieszeniowych typu multipocket. Multi-Multi gwarantuje nawet dwukrotnie więcej punktów podparcia dla ciała, a także dwa razy lepszą elastyczność i podparcie dla kręgosłupa. Materac ze sprężynami Multi-Multi charakteryzuje się też większą wytrzymałością i znakomitymi zdolnościami w dopasowywaniu się do kształtów ciała użytkownika.

Pokrowiec Silver

Pokrowiec Silver

Piękny i innowacyjny pokrowiec o szczególnym działaniu antybakteryjnym. Pokrowiec polecany alergikom, osobom podatnym na infekcje oraz wszystkim tym, którym zależy na wysokim poziomie higieny miejsca do odpoczynku.

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

7 stref twardości

7 stref twardości

Produkt dopasowujący się do ciała użytkownika i zapewniający najwyższy komfort odpoczynku. Materac poprawia krążenie oraz pomaga zachowywać naturalną linię kręgosłupa dzięki podziałowi na 7 stref o zróżnicowanej twardości, dopasowanym do anatomicznej budowy ludzkiego ciała.

Właściwości ortopedyczne

Właściwości ortopedyczne

Produkt zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. Pomaga to zachować kręgosłupowi naturalną linię, a jednocześnie rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie krwi. Rekomendowany każdemu, kto dba o zachowanie zdrowych pleców i chce zapewnić sobie jak najlepszy wypoczynek podczas snu.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

Elegancki wygląd

Elegancki wygląd

Szczególnie piękne wykończenie materaca. W produkcie zastosowano dodatkowe elementy podnoszące znacząco walory wizualne całości. Materace wyróżnione tą cechą polecane są zwłaszcza do tych sypialni, które oprócz funkcji wypoczynkowej mają też za zadanie cieszyć oko i podnosić prestiż.

Wysokość

26 cm

Twardość materaca

H3

Dodatkowe właściwości materaca

Dla alergików, Długi okres gwarancji, Nowość, O właściwościach ortopedycznych

Wypełnienie Materaca

Pianka Komfort, Sprężyny Multi-Multi

Rozmiar materaca

90×200