fbpx

Materac Umberto 160×200

Idealny materac na gorące noce. Polecany również osobom, prowadzącym aktywny tryb życia i marzącym o chłodnym posłaniu, nie powodującym pocenia się w nocy. Może być także polecany miłośnikom twardych materacy i zdrowego snu.

Model dla wyjątkowo wymagających – objęty 10-letnią gwarancją!

 

Sprawdź inne rozmiary:

           

       

3 349,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-120 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Umberto to model wyjątkowy. Wkład tego komfortowego materaca stanowi formatka sprężyn kieszeniowych. Każda ze sprężyn pracuje niezależnie od innych, co przyczynia się do bardzo dobrego podparcia kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach. Ta bardzo istotna cecha została wzmocniona dzięki zaimplementowaniu w formatce sprężynowej tzw. 7 stref komfortu. Dzięki temu materac ma właściwości ortopedyczne, poprawia krążenie krwi, zapewnia relaks i regenerację mięśni.

 

Formatka sprężynowa została obustronnie obłożona pianką poliuretanową o zwiększonej gęstości i sprężystości.

 

Innowacyjny pokrowiec składa się z dwóch części. Po jednej stronie zastosowano zaawansowaną technologicznie dzianinę, posiadającą zdolności chłodzące, z drugiej zaś – siatkę 3D, której właściwości hiperwentylacyjne również nie dopuszczają do nadmiernej akumulacji ciepła.  Pokrowiec można prać w temperaturze do 60 st. C, co pozytywnie wpływa na właściwości antyalergiczne.

 

Wysokość materaca ok.  24 cm.

 

Materac objęty 10-letnią gwarancją.

 

Pokrowcem podstawowym dla tego materaca jest  pokrowiec Cooler + siatka 3D.

 

Ważne : Tolerancja długości i szerokości materacy wynosi -2cm, zaś dla wysokości wynosi +/1cm lub +/- 10%.

 

Czas realizacji: do 14 dni

Taśma wentylacyjna 3D

Taśma wentylacyjna 3D

W produkcie zastosowano przewiewną taśmę 3D, która zapewnia odpowiednią wentylację materaca oraz wspomaga jego działanie antyalergiczne.

Pokrowiec Ice Touch

Pokrowiec Ice Touch

Pokrowiec wykonany z tkaniny chłodzącej, pikowany włóknem klimatyzującym. Sprawia to, że pokrowiec chłodzi ciało podczas snu oraz przeciwdziała nadmiernej potliwości.

Niezależne działanie sprężyn

Niezależne działanie sprężyn

Sprężyny umieszczone są każda w osobnych „kieszonkach”. To rozwiązanie pozwala unikać sztywnego połączenia formatki przy pomocy drutu. Zamiast łączyć same sprężyny – połączono okalające je kieszonki. Dzięki temu każda sprężyna reaguje tylko na nacisk skierowany bezpośrednio na nią, nie powodując uginania się sprężyn sąsiadujących. W efekcie materac zyskuje bardzo dobre właściwości w dostosowywaniu się do anatomicznej sylwetki ciała użytkownika.

Pewna jakość – 10 lat gwarancji

Pewna jakość – 10 lat gwarancji

Ten materac objęty jest aż dziesięcioletnią gwarancją!

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części

Zamek umożliwia bezproblemowe zdjęcie pokrowca i tymczasowe rozdzielenie go na dwie osobne części. To rozwiązanie ułatwia wypranie pokrowca w domowej pralce, zwłaszcza w przypadku materacy o dużych rozmiarach.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych. Każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu w trakcie snu użytkownik ma zapewnione utrzymanie naturalnych krzywizn kręgosłupa. To z kolei redukuje potencjalne uciski, zapewniając bardzo dobry wypoczynek i wsparcie dla układu krążenia.

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

7 stref twardości

7 stref twardości

Produkt dopasowujący się do ciała użytkownika i zapewniający najwyższy komfort odpoczynku. Materac poprawia krążenie oraz pomaga zachowywać naturalną linię kręgosłupa dzięki podziałowi na 7 stref o zróżnicowanej twardości, dopasowanym do anatomicznej budowy ludzkiego ciała.

Dwustronny

Dwustronny

Produkt dwustronny z możliwością dowolnego obracania. Rekomendujemy odwracanie materaca raz na 3 miesiące na przemian względem osi: góra – dół oraz głowa – stopy. Znacząco wydłuży to żywotność materaca.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec można prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, która pomoże zachować higienę i antyalergiczność posłania.

Elegancki wygląd

Elegancki wygląd

Szczególnie piękne wykończenie materaca. W produkcie zastosowano dodatkowe elementy podnoszące znacząco walory wizualne całości. Materace wyróżnione tą cechą polecane są zwłaszcza do tych sypialni, które oprócz funkcji wypoczynkowej mają też za zadanie cieszyć oko i podnosić prestiż.

Twardość materaca

H4

Wypełnienie Materaca

Pianka Komfort, Sprężyna kieszeniowa

Wysokość

25 cm

Dodatkowe właściwości materaca

Chłodzący, Dla alergików, Długi okres gwarancji, Taśma 3D lub ozdobna, Uchwyt do obracania, Zamek dookoła materaca

Rozmiar materaca

160×200