fbpx

Nasturcja – materac piankowy

Model dla wymagających. Trzy rodzaje zaawansowanych technologicznie pianek, bardzo dobra elastyczność i dopasowanie się do kształtów ciała. Nasturcja rekomendowana jest osobom, cierpiącym na bóle pleców, a także problemy ze snem.

 

 

2 834,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
2 834,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-120 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Specjalna konstrukcja zapewnia „miękką” elastyczność progresywną. Struktura materaca powstała z trzech rodzajów pianki w aż czterech warstwach: pianka termoelastyczna (5 cm), pianka wysokoelastyczna (5 cm), oraz wysoko ceniona przez klientów pianka lateksowa  (zastosowany dwukrotnie po 7 cm,). Materac doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, daje odpowiednie podparcie każdemu odcinkowi kręgosłupa.

 

Stworzona w laboratoriach NASA na potrzeby lotów kosmicznych pianka termoelastyczna spełnia niezwykle ważne zadanie polegające na maksymalnej redukcji ucisku skóry, mięśni i naczyń krwionośnych podczas snu. W efekcie daje to wrażenie przyjemnego „otulania” ciała. Dodatkowo specjalny system nacięć poprawia wentylację materaca. Inną zaletą Nasturcji są właściwości antyalergiczne, będące pochodną specyficznych cech zarówno lateksu, jak też pianki wysokoelastycznej.

 

Materac Nasturcja występuje w pokrowcu Sand. Jest on wykonany z bardzo grubej dzianiny (500 g). Dookoła materaca zastosowano zamek rozdzielczy 360st., który ułatwia jego zdejmowanie i pranie. Możliwość prania w temperaturze 60st.C co zapewnia dodatkową ochronę przed alergenami.

 

Nasturcja doskonale współpracuje ze stelażami regulowanymi i elektrycznymi. Polecana klientom cierpiącym na alergie, bóle pleców, trudności z zasypianiem, a także osobom spędzającym dużo czasu w łóżku.

 

 

Ważne : Tolerancja długości i szerokości materacy wynosi -2cm, zaś dla wysokości wynosi +/1cm lub +/- 10%.

 

Pianka lateksowa

Pianka lateksowa

Jeden z najwyżej cenionych komponentów materacowych na świecie – jest elastyczna i idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika. Posiada właściwości ograniczające rozwój roztoczy, grzybów oraz pleśni. Zapewnia wiele punktów podparcia dla ciała, co z kolei redukuje potencjalne uciski podczas snu.

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

Właściwości ortopedyczne

Właściwości ortopedyczne

Produkt zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. Pomaga to zachować kręgosłupowi naturalną linię, a jednocześnie rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie krwi. Rekomendowany każdemu, kto dba o zachowanie zdrowych pleców i chce zapewnić sobie jak najlepszy wypoczynek podczas snu.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna

Zaawansowana technologia. Pianka termoelastyczną, zwana też pianką leniwą,  pod wpływem temperatury ludzkiego ciała odkształca się i dopasowuje idealnie do sylwetki użytkownika. Zapewnia  znakomite podparcie kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.

Dwustronny

Dwustronny

Produkt dwustronny z możliwością dowolnego obracania. Rekomendujemy odwracanie materaca raz na 3 miesiące na przemian względem osi: góra – dół oraz głowa – stopy. Znacząco wydłuży to żywotność materaca.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec można prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, która pomoże zachować higienę i antyalergiczność posłania.

Elegancki wygląd

Elegancki wygląd

Szczególnie piękne wykończenie materaca. W produkcie zastosowano dodatkowe elementy podnoszące znacząco walory wizualne całości. Materace wyróżnione tą cechą polecane są zwłaszcza do tych sypialni, które oprócz funkcji wypoczynkowej mają też za zadanie cieszyć oko i podnosić prestiż.

Twardość do wyboru

Twardość do wyboru

Użytkownik ma możliwość samodzielnego i łatwego wyboru takiego stopnia twardości, który zapewnia mu najwyższy komfort podczas snu.  Wystarczy przewrócić materac na drugą stronę.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

Twardość materaca

H1, H2

Wypełnienie Materaca

Lateks, Pianka termoelastyczna, Pianka wysokoelastyczna

Wysokość

25 cm

Dodatkowe właściwości materaca

O właściwościach ortopedycznych, Taśma 3D lub ozdobna, Zamek dookoła materaca

Rozmiar materaca

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, 80×200, 90×200