fbpx

Materac Jaśmin 80×200

Materac polecany najbardziej wymagającym użytkownikom. Troskliwie dobrane komponenty zapewniają dobry sen w bardzo wielu wymiarach. Świetna cyrkulacja powietrza niweluje problem nadmiernego pocenia się w trakcie snu.

 

10 lat gwarancji!

 

 

Sprawdź inne rozmiary:

           

       

1 928,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Jaśmin to bardzo komfortowe rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Jego wkład tworzy wkład ze sprężyn kieszeniowych typu multipocket (508 szt./m2). Dodatkowymi elementami konstrukcji Jaśminu są: pianka wysokoelastyczna oraz pianka termoelastyczna ze specjalnym systemem nacięć, które zapewniają jeszcze lepszą przewiewność materaca.

 

Stworzona w laboratoriach NASA na potrzeby lotów kosmicznych pianka termoelastyczna spełnia niezwykle ważne zadanie polegające na maksymalnej redukcji ucisku skóry, mięśni i naczyń krwionośnych podczas snu.

 

Pianka Wysokoelastyczna – bardzo ceniona na rynku za komfort zbliżony do pianki lateksowej, oraz przewiewność i antyalergiczność. Te unikalne właściwości zapewnia struktura wkładu nakładki, uzyskana dzięki specjalistycznym procesom produkcyjnych z użyciem bardzo niskich temperatur.

 

Materac zapewnia ponadto 7 pól twardości, przyjemnie dopasowuje się do leżącej na nim osoby, stanowi odpowiednie podparcie dla kręgosłupa i całego ciała. Jaśmin ma również właściwości ortopedyczne, poprawia krążenie krwi i rozluźnia mięśnie. Jest też niezwykle wytrzymały.

 

Materac Jaśmin występuje w pięknym pokrowcu Koral. Jest on wyposażony w wentylującą siatkę 3D i można go prać w temperaturze nawet do 60 st. C, co zapewnia dodatkową ochronę przed alergenami.

 

Pokrowcem podstawowym dla tego materaca jest  pokrowiec Koral z siatką wentylacyjną 3D.

 

Ważne : Tolerancja długości i szerokości materacy wynosi -2cm, zaś dla wysokości wynosi +/1cm lub +/- 10%.

 

Czas realizacji: do 14 dni

 

Taśma wentylacyjna 3D

Taśma wentylacyjna 3D

W produkcie zastosowano przewiewną taśmę 3D, która zapewnia odpowiednią wentylację materaca oraz wspomaga jego działanie antyalergiczne.

Niezależne działanie sprężyn

Niezależne działanie sprężyn

Sprężyny umieszczone są każda w osobnych „kieszonkach”. To rozwiązanie pozwala unikać sztywnego połączenia formatki przy pomocy drutu. Zamiast łączyć same sprężyny – połączono okalające je kieszonki. Dzięki temu każda sprężyna reaguje tylko na nacisk skierowany bezpośrednio na nią, nie powodując uginania się sprężyn sąsiadujących. W efekcie materac zyskuje bardzo dobre właściwości w dostosowywaniu się do anatomicznej sylwetki ciała użytkownika.

Pewna jakość – 10 lat gwarancji

Pewna jakość – 10 lat gwarancji

Ten materac objęty jest aż dziesięcioletnią gwarancją!

Wysoki

Wysoki

Produkt charakteryzujący się dużą wysokością. Dzięki temu znacznie ułatwia podnoszenie się z łóżka. Świetnie sprawdzi się jako materac dla seniorów lub dla osób nie w pełni sprawnych ruchowo.

Innowacyjny pokrowiec

Innowacyjny pokrowiec

Pokrowiec Koral jest bezkonkurencyjny w swojej klasie i charakteryzuje się niepowtarzalnym, stylowym wykończeniem. Znacznie zwiększa komfort odpoczynku. Można go prać w temperaturze nawet do 60 st. C, co zapewnia dodatkową ochronę przed alergenami.

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części

Zamek błyskawiczny dookoła materaca, rozdzielający pokrowiec na dwie części

Zamek umożliwia bezproblemowe zdjęcie pokrowca i tymczasowe rozdzielenie go na dwie osobne części. To rozwiązanie ułatwia wypranie pokrowca w domowej pralce, zwłaszcza w przypadku materacy o dużych rozmiarach.

Sprężyny multipocket

Sprężyny multipocket

Każda ze sprężyn jest umieszczona w oddzielnej kieszonce – pracuje niezależnie od pozostałych. Wersja multipocket to aż 508 sprężyn/m2. Dzięki temu produkt posiada niezwykle dużo punktów podparcia dla całego ciała i zapewnia właściwe podparcie kręgosłupa.

7 stref twardości

7 stref twardości

Produkt dopasowujący się do ciała użytkownika i zapewniający najwyższy komfort odpoczynku. Materac poprawia krążenie oraz pomaga zachowywać naturalną linię kręgosłupa dzięki podziałowi na 7 stref o zróżnicowanej twardości, dopasowanym do anatomicznej budowy ludzkiego ciała.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna

Zaawansowana technologia. Pianka termoelastyczną, zwana też pianką leniwą,  pod wpływem temperatury ludzkiego ciała odkształca się i dopasowuje idealnie do sylwetki użytkownika. Zapewnia  znakomite podparcie kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.

Dwustronny

Dwustronny

Produkt dwustronny z możliwością dowolnego obracania. Rekomendujemy odwracanie materaca raz na 3 miesiące na przemian względem osi: góra – dół oraz głowa – stopy. Znacząco wydłuży to żywotność materaca.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

Twardość materaca

H2, H3

Wypełnienie Materaca

Pianka termoelastyczna, Pianka wysokoelastyczna, Sprężyna multipocket

Dodatkowe właściwości materaca

Dla alergików, Długi okres gwarancji, O właściwościach ortopedycznych, Taśma 3D lub ozdobna, Zamek dookoła materaca

Wysokość

23 cm

Rozmiar materaca

80×200