fbpx

Gustavo – materac sprężynowy

Elegancki wygląd i majestatyczna wysokość. Gustavo to komfortowy materac wykonany w stylu angielskim. Jest to model pikowany w całości – zarówno sam materac, jak i pokrowiec.

 

15 lat gwarancji!

 

3 345,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
3 345,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-60 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Materac Gustavo zachwyca majestatycznym wyglądem oraz bogatym zdobieniem. Istotnym elementem konstrukcji tego modelu jest wkład ze sprężynami kieszeniowymi  multipocket (każda działa niezależnie od innych). Sprężyny tworzą dużą liczbę punktów podparcia dla kręgosłupa i całego ciała. Dzięki ułożeniu sprężyn w tzw. 7 pól o różnych twardościach wzmocniony został efekt właściwego dopasowania się materaca do anatomicznego kształtu ciała użytkownika.

 

Formatka sprężynowa została obustronnie obłożona trzema warstwami zaawansowanych technologicznie pianek: wysokoelastycznej , termoelastycznej  i lateksowej . Dzięki temu materac zapewnia elastyczność progresywną, za sprawą której materac nie jest ani zbyt miękki, ani zbyt twardy.

 

Stworzona w laboratoriach NASA na potrzeby lotów kosmicznych pianka termoelastyczna spełnia niezwykle ważne zadanie polegające na maksymalnej redukcji ucisku skóry, mięśni i naczyń krwionośnych podczas snu.

Pianka Wysokoelastyczna – bardzo ceniona na rynku za komfort zbliżony do pianki lateksowej, oraz przewiewność i antyalergiczność. Te unikalne właściwości zapewnia struktura wkładu nakładki, uzyskana dzięki specjalistycznym procesom produkcyjnych z użyciem bardzo niskich temperatur.

Z kolei pianka lateksowa od lat ceniona jest przez klientów ze względu na wyjątkową elastyczność i antyalergiczność.

 

Materac doskonale współgra z ułożeniem ciała, zachowując doskonały balans między twardością a miękkością. Wygląd uzupełniają ozdobne lamówki i hafty. Materac pikowany w całości w stylu angielskim – zarówno sam materac, jak i pokrowiec.

 

Gustavo występuje w pokrowcu Silver z jonami srebra o działaniu antybakteryjnym. Na jego powierzchni widoczne są stylowe piki w stylu „angielskim”. Pokrowiec posiada również uchwyty, które ułatwiają obracanie materaca.

 

Ważne : Tolerancja długości i szerokości materacy wynosi -2cm, zaś dla wysokości wynosi +/1cm lub +/-10% w zależności która wartość jest mniejsza.

 

Czas realizacji: do 14 dni

Pewna jakość – 15 lat gwarancji

Pewna jakość – 15 lat gwarancji

Ten materac objęty jest aż piętnastoletnią gwarancją!

Pikowany cały materac

Pikowany cały materac

Produkt pikowany w stylu angielskim, podobnie jak znane na całym świecie materace typu futon. Polega to na innej technologii pikowania przy pomocy specjalistycznych włókien – nie jedynie samego pokrowca, ale całego materaca. Uzyskany w ten sposób efekt zachwyca swym wyglądem i uzyskanym stopniem wygody.

Pokrowiec Silver

Pokrowiec Silver

Piękny i innowacyjny pokrowiec o szczególnym działaniu antybakteryjnym. Pokrowiec polecany alergikom, osobom podatnym na infekcje oraz wszystkim tym, którym zależy na wysokim poziomie higieny miejsca do odpoczynku.

Pianka lateksowa

Pianka lateksowa

Jeden z najwyżej cenionych komponentów materacowych na świecie – jest elastyczna i idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika. Posiada właściwości ograniczające rozwój roztoczy, grzybów oraz pleśni. Zapewnia wiele punktów podparcia dla ciała, co z kolei redukuje potencjalne uciski podczas snu.

Sprężyny multipocket

Sprężyny multipocket

Każda ze sprężyn jest umieszczona w oddzielnej kieszonce – pracuje niezależnie od pozostałych. Wersja multipocket to aż 508 sprężyn/m2. Dzięki temu produkt posiada niezwykle dużo punktów podparcia dla całego ciała i zapewnia właściwe podparcie kręgosłupa.

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

Antygrzybiczny

Antygrzybiczny

Produkt polecany każdemu, kto chce w dodatkowy sposób zadbać o własne zdrowie, w szczególności zaś alergikom, osobom z chorobami układu oddechowego oraz dzieciom. Posiada właściwości antygrzybiczne, które pomagają utrzymać odpowiednią higienę posłania.

7 stref twardości

7 stref twardości

Produkt dopasowujący się do ciała użytkownika i zapewniający najwyższy komfort odpoczynku. Materac poprawia krążenie oraz pomaga zachowywać naturalną linię kręgosłupa dzięki podziałowi na 7 stref o zróżnicowanej twardości, dopasowanym do anatomicznej budowy ludzkiego ciała.

Właściwości ortopedyczne

Właściwości ortopedyczne

Produkt zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. Pomaga to zachować kręgosłupowi naturalną linię, a jednocześnie rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie krwi. Rekomendowany każdemu, kto dba o zachowanie zdrowych pleców i chce zapewnić sobie jak najlepszy wypoczynek podczas snu.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna

Zaawansowana technologia. Pianka termoelastyczną, zwana też pianką leniwą,  pod wpływem temperatury ludzkiego ciała odkształca się i dopasowuje idealnie do sylwetki użytkownika. Zapewnia  znakomite podparcie kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.

Dwustronny

Dwustronny

Produkt dwustronny z możliwością dowolnego obracania. Rekomendujemy odwracanie materaca raz na 3 miesiące na przemian względem osi: góra – dół oraz głowa – stopy. Znacząco wydłuży to żywotność materaca.

Elegancki wygląd

Elegancki wygląd

Szczególnie piękne wykończenie materaca. W produkcie zastosowano dodatkowe elementy podnoszące znacząco walory wizualne całości. Materace wyróżnione tą cechą polecane są zwłaszcza do tych sypialni, które oprócz funkcji wypoczynkowej mają też za zadanie cieszyć oko i podnosić prestiż.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

Twardość materaca

H2

Wypełnienie Materaca

Lateks, Pianka termoelastyczna, Pianka wysokoelastyczna, Sprężyna multipocket

Dodatkowe właściwości materaca

Antygrzybiczny, Dla alergików, Długi okres gwarancji, O właściwościach ortopedycznych

Wysokość

31 cm

Rozmiar materaca

100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200, 80×200, 90×200