Materac Delgano 180×200

Komfort i właściwości antyalergiczne w przystępnej cenie. Delgano łączy w sobie sprężyny kieszeniowe oraz piankę lateksową i piankę poliuretanową, gwarantując bardzo dobre wsparcie dla kręgosłupa.

1 224,00 

Rodzaj pokrowca
Wybrano:
1 224,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-120 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Wkład materaca Delgano tworzy wkład ze sprężyn kieszeniowych (każda ze sprężyn pracuje niezależnie od innych), dzięki czemu materac zapewnia znakomite podparcie kręgosłupa na wszystkich odcinkach. Powyższa cecha została wzmocniona jeszcze przez tzw. 7 stref twardości stanowiące immanentną część wkładu sprężynowego. Wpływa to na utrzymanie prawidłowego kształtu sylwetki podczas snu. Dodatkowymi komponentami w strukturze materaca są: pianka lateksowa oraz pianka poliuretanowa. Lateks jest materiałem, który dba o odpowiednie ułożenie kręgosłupa i zwiększa komfort codziennego odpoczynku. Dzięki temu  materac charakteryzuje się sprężystością, która wpływa na większy komfort codziennego odpoczynku. Radykalnie ogranicza też możliwości rozwoju roztoczy, grzybów i pleśni, co sprawia, że materac jest przyjazny alergikom.

 

Dzięki zastosowaniu lateksu materac Delgano jest również rozwiązaniem przyjaznym alergikom.

 

Delgano występuje w ładnym i funkcjonalnym pokrowcu Primo. Pokrowiec dostępny w wersji praktycznym z zamkiem  błyskawicznym, który ułatwia zdejmowanie. Pokrowiec można prać w temperaturze nawet do 60 st. C, co zapewnia dodatkową ochronę przed alergenami. 

 

Pokrowcem podstawowym dla tego materaca jest  pokrowiec Primo.

Informacje na temat dostępnych pokrowców znajdą Państwo w tym miejscu.

 

Ważne : Tolerancja długości i szerokości materacy wynosi -2cm, zaś dla wysokości wynosi +/1cm lub +/- 10%.

 

Pianka lateksowa

Pianka lateksowa

Produkt zawiera piankę lateksową, która jest jednym z najwyżej cenionych komponentów materacowych na świecie – ze względu na swoją wyjątkową elastyczność i zdolność do dopasowania się do sylwetki użytkownika. Lateks zastosowany w naszych produktach zawiera 20% naturalnego mleczka kauczukowego. Posiada  właściwości ograniczające rozwój roztoczy, grzybów oraz pleśni. Zapewnia wiele punktów podparcia dla ciała, co z kolei redukuje potencjalne uciski podczas snu, zapewniając bardzo dobry wypoczynek i wsparcie dla układu krążenia.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych, zwanych również sprężynami woreczkowymi. Każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu w trakcie snu użytkownik ma zapewnione utrzymanie naturalnych krzywizn kręgosłupa. Ponadto sprężyny kieszeniowe zapewniają , co z kolei redukuje potencjalne uciski podczas snu, zapewniając bardzo dobry wypoczynek i wsparcie dla układu krążenia.

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

Antygrzybiczny

Antygrzybiczny

Produkt polecany każdemu, kto chce w dodatkowy sposób zadbać o własne zdrowie, w szczególności zaś alergikom, osobom z chorobami układu oddechowego oraz dzieciom. Posiada właściwości antygrzybiczne, które pomagają utrzymać odpowiednią higienę posłania.

7 stref twardości

7 stref twardości

Produkt dopasowujący się do ciała użytkownika i zapewniający najwyższy komfort odpoczynku. Materac poprawia krążenie oraz pomaga zachowywać naturalną linię kręgosłupa dzięki podziałowi na 7 stref o zróżnicowanej twardości, dopasowanym do anatomicznej budowy ludzkiego ciała.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

Dwustronny

Dwustronny

Produkt dwustronny z możliwością dowolnego obracania. Rekomendujemy odwracanie materaca raz na 3 miesiące na przemian względem osi: góra – dół oraz głowa – stopy. Znacząco wydłuży to żywotność materaca.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec można prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, która pomoże zachować higienę i antyalergiczność posłania.

Twardość do wyboru

Twardość do wyboru

Użytkownik ma możliwość samodzielnego i łatwego wyboru takiego stopnia twardości, który zapewnia mu najwyższy komfort podczas snu.  Wystarczy przewrócić materac na drugą stronę.

Twardość materaca

H2, H3

Wypełnienie Materaca

Lateks, Pianka Komfort, Sprężyna kieszeniowa

Dodatkowe właściwości materaca

Antygrzybiczny, Dla alergików

Wysokość

19 cm

Rozmiar materaca

180×200