Materac Amante 180×200

Model dwustronny: twardy po jednej i średnio twardy po drugiej stronie. Polecany m.in. parom o wyraźnie zróżnicowanej wadze ciała lub odmiennych preferencjach co do twardości materaca.

1 435,00 

Rodzaj pokrowca
Wybrano:
1 435,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-120 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Wkład materaca Amante tworzy wkład z dwóch nowoczesnych pianek wysokoelastycznych, wytrzymałych, sprężystych i przewiewnych. Materac jest elastyczny i świetnie dopasowuje się do kształtu ciała śpiącego. Co więcej, struktura materaca zapewnia bardzo dobrą przewiewność, dlatego jego właściwości docenią osoby, których problemem jest nadmierna potliwość.

 

Amante jest modelem posiadającym odmienny stopień twardości po swoich dwóch stronach. Pozwala to użytkownikowi na wybór w dowolnym momencie tego stopnia twardości który aktualnie preferuje. Model szczególnie polecany parom o zróżnicowanej masie ciała lub preferujących odmienne twardości materaca. W tym przypadku zaleca się stosowanie rozwiązania polegającego na umieszczeniu dwóch materacy w jednym łóżku – każdy z materacy zwrócony ku górze stroną o innym stopniu twardości.

 

Materac Amante występuje w pokrowcu Aero, pikowanym włóknem klimatyzującym. Aero posiada praktyczny zamek błyskawiczny na całym swoim obwodzie, który ułatwia jego zdejmowanie. Można go prać w temperaturze nawet do 60 st. C, co zapewnia dodatkową ochronę przed alergenami.

 

Pokrowcem podstawowym dla tego materaca jest  pokrowiec Aero pikowany 200g/m², wzór pikowania „cegiełka”.

Informacje na temat dostępnych pokrowców znajdą Państwo w tym miejscu.

 

Antyalergiczny

Antyalergiczny

Produkt przyjazny alergikom.

Antygrzybiczny

Antygrzybiczny

Produkt polecany każdemu, kto chce w dodatkowy sposób zadbać o własne zdrowie, w szczególności zaś alergikom, osobom z chorobami układu oddechowego oraz dzieciom. Posiada właściwości antygrzybiczne, które pomagają utrzymać odpowiednią higienę posłania.

Dwustronny

Dwustronny

Produkt dwustronny z możliwością dowolnego obracania. Rekomendujemy odwracanie materaca raz na 3 miesiące na przemian względem osi: góra – dół oraz głowa – stopy. Znacząco wydłuży to żywotność materaca.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec z możliwością prania do 60 st. C.

Pokrowiec można prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, która pomoże zachować higienę i antyalergiczność posłania.

Elegancki wygląd

Elegancki wygląd

Szczególnie piękne wykończenie materaca. W produkcie zastosowano dodatkowe elementy podnoszące znacząco walory wizualne całości. Materace wyróżnione tą cechą polecane są zwłaszcza do tych sypialni, które oprócz funkcji wypoczynkowej mają też za zadanie cieszyć oko i podnosić prestiż.

Twardość do wyboru

Twardość do wyboru

Użytkownik ma możliwość samodzielnego i łatwego wyboru takiego stopnia twardości, który zapewnia mu najwyższy komfort podczas snu.  Wystarczy przewrócić materac na drugą stronę.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

Twardość materaca

H2, H3

Wypełnienie Materaca

Pianka wysokoelastyczna

Dodatkowe właściwości materaca

Antygrzybiczny, Dla alergików, Zamek dookoła materaca

Wysokość

18 cm

Rozmiar materaca

180×200