Łóżko tapicerowane Nevada 140×200

Nevada zachwyca wysokością powierzchni spania, zdobionym wezgłowiem i praktycznym, olbrzymim pojemnikiem na pościel. Łóżko polecane przede wszystkim do dużych sypialni.

1 975,00 

Stelaż czy pojemnik na pościel
Wybrano:
Tkanina
Wybrano:
Nóżki
Orzech
Olcha
Wenge
Biały
Buk
Chrom
Wybrano:
Dodatki
1 975,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Monumentalna bryła łóżka nadaje całej sypialni majestatyczny charakter. Imponująca wysokość powierzchni spania, oryginalne przeszycia zagłówka, możliwość dodania olbrzymiego pojemnika na pościel (otwieranego od frontu, z wygodnymi podnośnikami gazowymi i stelażem). Nevada łączy funkcjonalność, komfort użytkowania na co dzień i stylową formę.

 

Do wyboru są trzy rodzaje nóżek, w tym jeden chromowany oraz dwa modele drewnianych (każdy w pięciu różnych wariantach kolorystycznych). Zagłówek łóżka świetnie podkreślą zarówno jasne, jak i bardziej nasycone kolory obić. 

 

W tym modelu ustalony jest jeden wariant, bez możliwości personalizacji: wysokości wezgłowia, kształtu płóz oraz wysokości nóżek.

 

Nóżki: F4

UWAGA!  W powyższej ofercie mogą Państwo dobrać do łóżka pojemnik na pościel lub stelaż Simpack.  Inne rodzaje stelaży można znaleźć tutaj.

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Możliwość zamontowania pojemnika na pościel otwieranego od frontu

Możliwość zamontowania pojemnika na pościel otwieranego od frontu

Istnieje możliwość dobrania funkcjonalnego pojemnika na pościel otwieranego od frontu.

Dostępne wysokości nóżek

4 cm

Dostępne wersje stelaża

Simpack, prosty, regulowany lub elektryczny, Pojemnik na pościel otwierany od frontu

Wysokość zagłówka

123

Rodzaj zagłówka w łóżku

Przeszywany z wciągami

Rozmiar łóżka

140×200