Przytulna, „miękka” forma, wyższy front, przedłużone krawędzie wezgłowia oraz pionowe, symetryczne przeszycia. Ten model ma charakterystyczne wykończenie, a przy tym jest uniwersalny i dobrze prezentuje się w każdym kolorze tapicerki.
Można dokompletować łóżko pojemnikiem na pościel (otwieranym od frontu, z wygodnymi podnośnikami gazowymi i stelażem) lub z samym tylko stelażem.
UWAGA! W powyższej ofercie mogą Państwo dobrać do łóżka pojemnik na pościel lub stelaż Easypack. Inne rodzaje stelaży można znaleźć tutaj.
Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.
Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.
Termin realizacji: 28 dni