Łóżko tapicerowane Kller

0,00 

Finezyjna forma i wyjątkowy charakter. Kller to łóżko tapicerowane, które polecane jest przede wszystkim do nowoczesnych i przestronnych wnętrz.

Wybierz łóżko dla materaca o rozmiarze:
Tkanina
Wybrano:
Stelaż czy pojemnik na pościel?
Brak stelaża/pojemnika
Stelaż
Wybrano:
Dodatki
0,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Forma łagodnej fali nadaje temu modelowi niepowtarzalnego charakteru. Drugie wyjątkowe rozwiązanie to zagłówek ozdobiony delikatnymi, miękkimi poduszeczkami, wykonanymi ręcznie. Finezja, którą oczarowuje Kller sprawia, że najlepiej sprawdzi się nowoczesnych sypialniach. Do wyboru są trzy opcje szerokości łóżka (162 cm, 182 cm, 202 cm – odpowiednio dla szerokości nominalnych, tj. 140 cm, 160 cm, 180 cm).

 

Unikalny kształt sprawia, że nie ma możliwości wyposażenia tego łóżka w pojemnik na pościel. Co więcej, zagłówek sprawia, że łóżko rekomendowane jest przede wszystkim do przestronnych sypialni.

 

UWAGA!  W powyższej ofercie mogą Państwo dobrać do łóżka stelaż Simpack.  Niemniej jednak w naszym asortymencie znaleźć można także stelaże prosteregulowane i elektryczne.

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.
Dostępne wersje stelaża

Simpack, prosty, regulowany lub elektryczny

Rodzaj zagłówka w łóżku

Zdobiony pikami

Wysokość zagłówka

116

Dostępne wysokości nóżek

5 cm