Łóżko tapicerowane Kasandra 100×200

Niewymuszona elegancja – tak w skrócie opisać można łóżko Kasandra. Piękne, niezbyt głębokie piki i wciągi, którymi ozdobiony jest zagłówek, nadają całej bryle romantycznego charakteru.

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

 

 

Sprawdź inne rozmiary:

 

1 863,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina:
Wybrano:
Stelaż czy pojemnik na pościel
Wybrano:
Nóżki
Wybrano:
Dodatki
1 863,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Łóżko Kasandra sprawdzi się zwłaszcza w sypialniach urządzonych kobiecą ręką, u dorastającej córki, albo tam, gdzie króluje styl angielski czy francuski. W zależności od koloru wybranej tkaniny może ona ożywić Twoje wnętrze lub wprowadzić do niego błogi spokój.

 

Można dokompletować łóżko pojemnikiem na pościel (otwieranym od frontu, z wygodnymi podnośnikami gazowymi i stelażem) lub z samym tylko stelażem.

 

W tym modelu ustalony jest jeden wariant, bez możliwości personalizacji: wysokości wezgłowia, kształtu płóz oraz wysokości nóżek.

 

Nóżki: E10

UWAGA!  W powyższej ofercie mogą Państwo dobrać do łóżka stelaż Simpack. Inne rodzaje stelaży można znaleźć tutaj.

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 28 dni

 

Dostępne wysokości nóżek

4 cm

Dostępne wersje stelaża

Simpack, prosty, regulowany lub elektryczny

Wysokość zagłówka

123

Rodzaj zagłówka w łóżku

Przeszywany z wciągami

Rozmiar łóżka

100×200