fbpx

Łóżko tapicerowane Grenada

Nowoczesna forma, nadająca wnętrzu przytulnego charakteru. Charakterystyczne dla tego modelu łóżka są poduchy na wezgłowiu, które zachęcają do relaksu.

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

2 490,00 

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
Stelaż czy pojemnik na pościel
Brak stelaża /pojemnika
Stelaż Easypack
Pojemnik otwierany od frontu
Wybrano:
2 490,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Oryginalny charakter nadają puszyste poduszki zamocowane na zagłówku. Mogą one występować w tym samym kolorze co całość łóżka, bądź wyróżniać się i stanowić wyrazisty akcent dzięki zastosowaniu innej tkaniny. Dzięki temu, łóżko tapicerowane Grenada stanowi przytulny element aranżacji, który zachęca do relaksu.

 

W łóżku Grenada zastosowano wysokie chromowane nóżki – aż 11,5 cm. Dodają one lekkości całej bryle. Jest to również bardzo praktyczne rozwiązanie w sypialniach z ogrzewaniem podłogowym. Ułatwia także utrzymanie czystości pod łóżkiem – bez problemu wjedzie tam robot sprzątający.

 

W łóżku tapicerowanym Grenada można zastosować drewniany stelaż pod materac lub pojemnik na pościel z drewnianymi listwami na metalowej ramie, który zapewni nam dodatkowe miejsce do przechowywania.

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 4-6 tygodni