fbpx

Łóżko tapicerowane Clara

Clara zachwyca zagłówkiem w stylu retro. Łóżko z wbudowanym pojemnikiem na pościel i stelażem. Świetnie prezentuje się w jasnych tkaninach.

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

 

Uwaga! W cenę łóżka wliczone są już dwa pojemniki na pościel otwierane od frontu.

 

 

 

 

 

3 146,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
Nóżki
Wybrano:
Dodatki
3 146,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Elegancki, gładki zagłówek w stylu retro, zgrabna forma oraz konstrukcja przypominająca łóżko kontynentalne, ponieważ materac umieszczony jest bezpośrednio na bryle łóżka.

 

Integralnym elementem łóżka są pojemnik na pościel (otwierany od frontu, z funkcjonalnymi podnośnikami gazowymi), jak również stelaż. 

 

W tym modelu ustalony jest jeden wariant, bez możliwości personalizacji: wysokości wezgłowia, kształtu płóz i rodzaju nóżek (D10).

 

Uwaga! W cenę łóżka wliczony jest już pojemnik na pościel.

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 28 dni

 

Pojemnik na pościel w zestawie

Pojemnik na pościel w zestawie

To łóżko posiada już pojemnik na pościel i stelaż. Cena tego modelu zawiera w sobie pojemniki na pościel wraz ze stelażami.

Dostępne wysokości nóżek

10 cm

Dostępne wersje stelaża

Dwa pojemniki na pościel

Wysokość zagłówka

117

Rozmiar łóżka

140×200