fbpx

Łóżko tapicerowane Charlotte 180×200

Charakterystyczne wezgłowie, a przy tym uniwersalny charakter. Charlotte doskonale prezentuje się w jasnych tkaninach tapicerskich.

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

 

Sprawdź inne rozmiary:

 

2 633,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Wybrano:
Stelaż czy pojemnik na pościel
Wybrano:
Nóżki
Wybrano:
Dodatki
2 633,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Ten model wyróżnia charakterystyczny zagłówek w stylu retro, z głębokim przeszyciem dzielącym go na dwie, symetryczne części. Uwagę zwracają również przedłużone krawędzie, podkreślające niebanalny kształt wezgłowia. Charlotte z powodzeniem może zostać wprowadzona do wnętrz urządzonych w dowolnym stylu aranżacyjnym.  

 

Można dokompletować łóżko pojemnikiem na pościel (otwieranym od frontu, z wygodnymi podnośnikami gazowymi i stelażem) lub z samym tylko stelażem.

 

W tym modelu ustalony jest jeden wariant, bez możliwości personalizacji: wysokości wezgłowia, kształtu płóz oraz rodzaju nóżek (D10).

 

Nóżki D10 – olcha

UWAGA!  W powyższej ofercie mogą Państwo dobrać do łóżka pojemnik na pościel lub stelaż Easypack.  Inne rodzaje stelaży można znaleźć tutaj.

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 28 dni

Możliwość zamontowania pojemnika na pościel otwieranego od frontu

Możliwość zamontowania pojemnika na pościel otwieranego od frontu

Istnieje możliwość dobrania funkcjonalnego pojemnika na pościel otwieranego od frontu.

Dostępne wysokości nóżek

10 cm

Dostępne wersje stelaża

Simpack, prosty, regulowany lub elektryczny, Pojemnik na pościel otwierany od frontu

Wysokość zagłówka

125

Rodzaj zagłówka w łóżku

Przeszywany z wciągami

Rozmiar łóżka

180×200