fbpx

Łóżko Pocket-Box (element systemu SMART- CLICK) 90×200

Bezzagłówkowa konstrukcja, będąca podstawą łóżka kontynentalnego. Tworzy ją drewniana rama połączona z materacem kieszeniowym. Pocket-Box oferuje duże możliwości personalizacji – wybór dowolnego materaca właściwego, nakładki oraz tapicerowanych modułów, mogących pełnić rolę wezgłowia.

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

 

Sprawdź inne rozmiary:

 

1 292,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Wybrano:
1 292,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Pocket-Box to podstawa łóżka kontynentalnego. Składa się na nią solidna drewniana rama oraz materac ze sprężynami kieszeniowymi, na których znajduje się dodatkowo warstwa pianki poliuretanowej. Całość obita jest dowolnie wybraną tkaniną tapicerską.

 

Pocket-Box charakteryzuje spójna, solidna konstrukcja i możliwość indywidualnego doboru kolejnych komponentów. Do wyboru są: dowolny materac z czterech kolekcji oraz nakładki o różnej twardości, elastyczności i wyglądzie.

 

Ze względu na to, że Pocket-Box to łóżko bez zagłówka, można go dobrać i stworzyć z tapicerowanych modułów w systemie SMART-CLICK (w 4 rozmiarach, każdy typ modułu można łączyć na wiele  sposobów).

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

 

 

 

 

 

Ogólny opis jako systemu SMART CLICK

Pocket-Box to łóżko o konstrukcji bezzagłówkowej. Właśnie dlatego może zostać połączone z tapicerowanymi modułami Smart Click. Dzięki temu możliwe jest stworzenie unikalnego i w 100% spersonalizowanego miejsca do odpoczynku.

Ważna informacja: łóżko Pocket-Box nie występuje w wersji z pojemnikiem na pościel. Możliwe jest za to zwiększenie wygody odpoczynku, dobierając dodatkowe warstwy posłania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Układ poszczególnych warstw

Pocket-Box stanowi najniższą, bazową warstwę łóżka kontynentalnego, które można zbudować z jego pomocą. Warto zaznaczyć, że ta warstwa bazowa składa się z solidnej ramy, na której ułożono materac kieszeniowy. Pocket-Box posiada własne nóżki, których nie można wymienić na inne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Materac – dowolny do wyboru

 

Kolejną warstwę łóżka kontynentalnego stanowi tzw. materac właściwy, albo „środkowy”. Nasze cztery wyjątkowe kolekcje materacy pozwalają dobrać rozwiązanie idealne dla siebie. Każdy model różni się od pozostałych przeznaczeniem oraz połączeniem poszczególnych komponentów. Za to wspólną cechą wszystkich materacy jest najwyższy komfort snu, który zapewniają. Wybierz dowolny materac dopasowany do twoich potrzeb.

 

 

 

 

 

 

 

Nakładki – dodatkowy komfort

Zwykle, choć nie zawsze, „zwieńczeniem” konstrukcji łóżka kontynentalnego jest nakładka, zwana też topperem. Wybór odpowiedniej nakładki wzmaga zalety dobranego przez klienta łóżka i materaca, czyniąc je, w zależności od indywidualnych preferencji, twardszym, miększym, albo bardziej sprężystym.

Co więcej, nakładki chronią również materac przed uszkodzeniami.

Każda z naszych nakładek posiada zamek błyskawiczny, który ułatwia zdjęcie i wypranie pokrowca. Pozwala to utrzymać wysoki poziom higieny miejsca do odpoczynku.

 

 

 

 

Termin realizacji: 28 dni

 

Rozmiar łóżka

90×200