Łóżko kontynentalne Sully 160×200 cm

Sully to łóżko kontynentalne najwyższej klasy. Geometryczne wzornictwo na wezgłowiu współgrające z jego podstawą nadaje wnętrzu harmonii i uporządkowania.

Sprawdź inne rozmiary

8 299,00  7 469,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Wybrano:
8 299,00  7 469,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Sully jest nie tylko przedmiotem do spania. To również część filozofii życiowej, obiekt piękna i centrum regeneracji dla naszego organizmu. Zastosowanie kombinacji wysokiej klasy materiałów zapewnia zdrowy i regenerujący sen. Jego podstawę tworzą dwa połączone ze sobą boksy, na których został ułożony materac ze sprężynami kieszeniowymi, gdzie każda z nich działa niezależnie, idealnie podpierając kręgosłup na wszystkich jego odcinkach. Górną warstwę stanowi specjalna nakładka zespolona z materacem właściwym. W jej wnętrzu zastosowano połączenie dwóch pianek – od dołu piankę poliuretanową o zwiększonej gęstości oraz na górze, piankę termoelastyczą, która pod wpływem temperatury ciała zapamiętuje jego kształt. Dodatkowo na jej powierzchni zastosowano specjalistyczną dzianinę Silver z jonami srebra o działaniu antybakteryjnym. Takie zestawienie to gwarancja regeneracji organizmu oraz zdrowego, relaksacyjnego snu.

Łóżko kontynentalne Sully to połączenie elegancji i nowoczesnego designu. Podstawa łóżka podkreślona grubymi lamówkami, ozdobioną tkaniną wokół materaca oraz haftem, nadaje całości dostojnego, klasycznego wyglądu. Geometryczne przeszycia na powierzchni snu nawiązują do głębokich wciągów na wezgłowiu, które dzielą je na cztery prostokąty. Zastosowanie wysokich, metalowych nóżek w kolorze czarnym podkreśla całość, dodatkowo nadając łóżku lekkości.

Łóżko Sully znakomicie prezentuje się w welurowych tkaninach, które dzięki delikatnemu połyskowi pięknie podkreślają zdobienia na wezgłowiu i podstawie. Bogaty wybór tkanin pozwala na dopasowanie kolorystyki obicia do stylu aranżacji sypialni.

Łóżko Sully znakomicie prezentuje się w welurowych tkaninach. Do jej obicia mamy możliwość wyboru tkanin:

Fresh – elegancka welurowa tkanina w granatowym odcieniu. Dzięki delikatnemu połyskowi pięknie podkreśla detale. Charakterystyczne dla tej tkaniny jest również cieniowanie.

Matt Velvet – gruba welurowa tkanina o dość długim, pluszowym włosiu. Charakterystyczny dla niej jest brak połysku przez co nie cieniuje się. Dodatkowo posiada właściwości utrudniające wchłanianie rozlanych płynów, co ułatwia utrzymanie mebla w czystości.


Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

 

Termin realizacji: 28 dni

Możliwość dobrania tkaniny o właściwościach utrudniających wchłanianie rozlanych płynów

Możliwość dobrania tkaniny o właściwościach utrudniających wchłanianie rozlanych płynów

WATER REPELLENT – tkanina pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów.
Pokrowiec Silver

Pokrowiec Silver

Piękny i innowacyjny pokrowiec o szczególnym działaniu antybakteryjnym. Pokrowiec polecany alergikom, osobom podatnym na infekcje oraz wszystkim tym, którym zależy na wysokim poziomie higieny miejsca do odpoczynku.

Uniwersalny design

Uniwersalny design

Wykończenie pasujące do niemal każdego wnętrza.

Niezależne działanie sprężyn

Niezależne działanie sprężyn

Sprężyny umieszczone są każda w osobnych „kieszonkach”. To rozwiązanie pozwala unikać sztywnego połączenia formatki przy pomocy drutu. Zamiast łączyć same sprężyny – połączono okalające je kieszonki. Dzięki temu każda sprężyna reaguje tylko na nacisk skierowany bezpośrednio na nią, nie powodując uginania się sprężyn sąsiadujących. W efekcie materac zyskuje bardzo dobre właściwości w dostosowywaniu się do anatomicznej sylwetki ciała użytkownika.

Wysoki

Wysoki

Produkt charakteryzujący się dużą wysokością. Dzięki temu znacznie ułatwia podnoszenie się z łóżka. Świetnie sprawdzi się jako materac dla seniorów lub dla osób nie w pełni sprawnych ruchowo.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych. Każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu w trakcie snu użytkownik ma zapewnione utrzymanie naturalnych krzywizn kręgosłupa. To z kolei redukuje potencjalne uciski, zapewniając bardzo dobry wypoczynek i wsparcie dla układu krążenia.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna

Zaawansowana technologia. Pianka termoelastyczną, zwana też pianką leniwą,  pod wpływem temperatury ludzkiego ciała odkształca się i dopasowuje idealnie do sylwetki użytkownika. Zapewnia  znakomite podparcie kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

Wypełnienie Materaca

Pianka Komfort, Pianka termoelastyczna, Sprężyna kieszeniowa

Rodzaj łóżka

Łóżko kontynentalne

Dodatkowe właściwości materaca

Nowość

Wysokość zagłówka

118

Wysokość

68 cm

Rodzaj zagłówka w łóżku

Z przeszyciami

Rozmiar łóżka

160×200

Możesz lubić także…