fbpx

Łóżko kontynentalne Mario Electric 180×200

Nagradzane i cenione na rynku łóżko kontynentalne o wyjątkowej funkcjonalności. Mario Electric oferuje nie tylko znakomity, zdrowy sen, ale również niezwykły relaks w ciągu dnia, dzięki zaimplementowaniu w tym modelu dwóch stelaży elektrycznych. Wobec tego polecane jest z jednej strony osobom stawiającym swoim posłaniom bardzo wysokie wymagania, z drugiej zaś – klientom oczekującym szczególnego traktowania (jak osoby starsze, przewlekle chore itd.).

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

 

 

Sprawdź inne rozmiary:

 

 

 

 

 

 

9 642,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rodzaj nakładki
Wybrano:
Tkanina
Wybrano:
9 642,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Mario Electric to wyjątkowe łóżko kontynentalne w rodzinie Comforteo. Mebel stanowi rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników.  

Konstrukcja składa się z trzech progresywnie działających, elastycznych warstw. Podstawę łóżka stanowią dwa stelaże elektryczne, którymi można sterować niezależnie od strony głowy i nóg. Służy do tego specjalny pilot. Stelaże te są trwale zespolone z odpowiednio przygotowanym materacem, wyposażonym w sprężyny kieszeniowe i dzięki temu stanowiącym znakomitą warstwę sprężynującą całego łóżka.

 

Materacem właściwym również jest materac kieszeniowy (262 sprężyn/m2). Materac zapewnia 7 stref komfortu i świetne dopasowanie do kształtów ciała śpiącego oraz właściwe podparcie dla kręgosłupa. Duża ilość punktów podparcia przyczynia się do redukowania ucisków na mięśnie, skórę i naczynia krwionośne podczas snu lub okazjonalnego wypoczynku. Zarówno boki stelaży, jak i boki materaca bazowego oraz boki materaca właściwego, obite są dowolnie wybraną tkaniną tapicerską.

 

Ostatnią warstwą łóżka kontynentalnego Mario Electric jest nakładka, którą można dobrać w dwóch wariantach: twardszym (HARD-TOP z pianki wysokoelastycznej), albo miękkim (SOFT-TOP – połączenie innowacyjnej pianki termoelastycznej i lateksu, zawierającego aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego). Komfort podwyższa zastosowany w nakładce pokrowiec Koral, z siatką 3D, wyróżniający się bardzo dużą gramaturą i dodatkowo pikowany punktowo włóknem klimatyzującym.

 

Łóżko charakteryzuje się klasycznym i eleganckim wyglądem z subtelnie zdobionym wezgłowiem.

 

Rodzaj, kształt i wysokość nóżek nie można personalizować.

 

Do tego modelu łóżka nie można dobrać pojemnika na pościel.

Dostępne szerokości nominalne to: 90 cm/ 160 cm/ 180 cm

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

 

 

3 warstwy łóżka

Trzy elastyczne i działające progresywnie warstwy łóżka Mario Electric pozwolą każdej nocy czuć się we własnej sypialni, jak w najpiękniejszym i najbardziej komfortowym apartamencie hotelowym.

Wspaniała elastyczność to zasługa połączenia następujących elementów: sprężyn bonellowych w najniższej warstwie, sprężyn kieszeniowych w środkowej oraz indywidualnie dobranej nakładki jako najwyższej warstwy łóżka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podstawa (Box)

Pocket Box-Kolor to podstawa łóżka kontynentalnego, którą tworzy wkład ze sprężyn kieszeniowych (pocket). Jest on na stałe połączony z wytrzymałą, drewnianą ramą. Nie tylko nadaje posłaniu elastyczności, ale również stanowi odpowiednie podparcie dla wyższych warstw łóżka. Poza tym znakomicie współpracuje ze stelażem elektrycznym, z którym stanowią jedną całość.

Ważną cechą podstawy Pocket Box jest tzw. sprężystość niezależna – nacisk na jedną sprężynę nie powoduje ugięcia kolejnych sprężyn, co poprawia zdolność materaca w dopasowaniu się do kształtów ciała użytkownika.

Zewnętrzne części Boxa obite są tkaniną tapicerską w kolorze łóżka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Materac środkowy (Passion-Kolor)

Warstwą środkową jest materac kieszeniowy Passion-Kolor. Wkład kieszeniowy zapewnia 7 stref twardości i idealne dopasowanie materaca do ciała śpiącego – to za sprawą działających niezależnie sprężyn kieszeniowych (262 sprężyny/m2). Dzięki temu Mario Electric gwarantuje wielopunktowe podparcie dla kręgosłupa oraz odpowiedni odpoczynek nawet najbardziej zmęczonym użytkownikom.

Zewnętrzne części materaca obite są tkaniną tapicerską w kolorze łóżka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Topper – Hard-top

Nakładka na materac o grubości 9-centymetrów w wersji Hard-Top jest przeznaczona dla wielbicieli posłań o wyższym stopniu twardości.

Nakładka została wykonana z pianki wysokoelastycznej, dzięki czemu zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa.

Odpowiednia wentylacja nakładki została z kolei uzyskana dzięki unikalnym właściwościom samej pianki wysokoelastycznej oraz zastosowaniu siatki 3D w pokrowcu nakładki.

lub Topper – Soft-Top

Nakładka na materac o grubości 9-centymetrów w wersji Soft-Top przypadnie do gustu zwolennikom miękkich posłań.

Nakładka powstałą z połączenia lateksu zawierającego aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego i innowacyjnej pianki termoelastycznej. Pozwala odczuć przyjemne „otulenie”, zapewniając błogi sen. Co więcej, nakładka jest dwustronna – użytkownik za każdym razem może sam wybrać stopień twardości.

 

 

 

 

 

Stelaż elektryczny

Wspaniale sprawdzi się przede wszystkim w sypialniach seniorów oraz osób, które poszukują najwyższego komfortu.

Stelaż wzmacnia działanie i funkcjonalność materaca. Zapewnia nie tylko przyjemny sen, ale również wygodną pozycję podczas odpoczynku i relaksu w ciągu dnia – np. podczas oglądania telewizji, czy też lektury.

Za pomocą pilota można regulować twardość stelaża w środkowej jego części. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie 3-polowego układu twardości, a co się z tym wiąże – również większej liczby punktów podparcia dla kręgosłupa.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokrowiec Koral

Pokrowiec Koral zwiększa komfort posłania i jest doskonałym uzupełnieniem materacy z pianki termoelastycznej.

Charakteryzuje się bardzo dużą gramaturą oraz pięknym wykończeniem.

Pokrowiec Koral został nie tylko wyposażony w  przewiewną siatkę 3D, ale również pikowany włóknem klimatyzującym. Dzięki temu dba o odpowiednią wentylację materaca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Termin realizacji: 28 dni

Stelaż elektryczny

Stelaż elektryczny

Produkt zawiera innowacyjny i komfortowy stelaż elektryczny – sterowany pilotem.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych. Każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu w trakcie snu użytkownik ma zapewnione utrzymanie naturalnych krzywizn kręgosłupa. To z kolei redukuje potencjalne uciski, zapewniając bardzo dobry wypoczynek i wsparcie dla układu krążenia.

7 stref twardości

7 stref twardości

Produkt dopasowujący się do ciała użytkownika i zapewniający najwyższy komfort odpoczynku. Materac poprawia krążenie oraz pomaga zachowywać naturalną linię kręgosłupa dzięki podziałowi na 7 stref o zróżnicowanej twardości, dopasowanym do anatomicznej budowy ludzkiego ciała.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

Dostępne wysokości nóżek

7 cm

Wysokość zagłówka

118

Rodzaj zagłówka w łóżku

Przeszywany z wciągami

Rozmiar łóżka

180×200