fbpx

Łóżko Kontynentalne Korfu 180×200

Połączenie komfortowej, kontynentalnej konstrukcji z obszernymi i praktycznym pojemnikiem na pościel. Korfu przyciąga wzrok wysoką konstrukcją i delikatnie odchylonym zagłówkiem. Łóżko polecane zwłaszcza do przestronnych sypialni.

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

 

Sprawdź inne rozmiary:

 

 

 

 

 

7 268,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rodzaj nakładki
Wybrano:
Tkanina
Wybrano:
7 268,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Korfu charakteryzuje się wyjątkową wśród łóżek kontynentalnych funkcjonalnością, oraz przykuwającą uwagę bryłą. Na samym dole konstrukcji znajdują się dwa pojemniki na pościel, z wygodnym mechanizmem podnośników gazowych. Kolejnym poziomem łóżka jest tradycyjny materac bonellowy. Następną warstwę stanowi materac właściwy, który tworzą sprężyny kieszeniowe (262 szt./m2). Jest to warstwa, która zapewnia 7 stref twardości, przyczyniając się do właściwego podparcia kręgosłupa na jego wszystkich odcinkach. Duża ilość punktów podparcia przyczynia się do redukowania ucisków na mięśnie, skórę i naczynia krwionośne podczas snu lub okazjonalnego wypoczynku. Całość obita jest dowolnie wybraną tkaniną tapicerską.

 

Ostatnią i najwyższą warstwę łóżka kontynentalnego Korfu stanowi nakładka, którą można dobrać w dwóch wariantach: twardszym (HARD-TOP z pianki wysokoelastycznej), albo miękkim (SOFT-TOP – połączenie innowacyjnej pianki termoelastycznej i lateksu, zawierającego aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego).

 

Komfort podwyższa pokrowiec Koral, z siatką 3D, wyróżniający się bardzo dużą gramaturą i dodatkowo pikowany punktowo włóknem klimatyzującym.

 

Producent nie przewiduje możliwości zmiany rozmiarów zagłówka.

Tkanina na zdjęciu w galerii produktu: Jasmine 90

Zagłówek szerszy o 8,5 cm z każdej strony od materaca.

Ze względu na kształt zagłówka, długość całkowita jest większa o 4 cm.

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

3 warstwy łóżka

Trzy elastyczne i działające progresywnie warstwy Korfu pozwolą każdej nocy czuć się we własnej sypialni, jak w najpiękniejszym i najbardziej komfortowym apartamencie hotelowym.

Wspaniała elastyczność to zasługa połączenia następujących elementów: sprężyn bonellowych w najniższej warstwie, sprężyn kieszeniowych w środkowej oraz indywidualnie dobranej nakładki jako najwyższej warstwy łóżka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podstawa (Box)

Bonell Box-Kolor to podstawa łóżka kontynentalnego, którą tworzy wkład ze sprężyn bonellowych. Jest on na stałe połączony z wytrzymałą, drewnianą ramą. Nie tylko nadaje posłaniu elastyczności, ale również stanowi odpowiednie podparcie dla wyższych warstw łóżka.

Ważną cechą podstawy Bonell Box jest tzw. sprężystość powierzchniowa – nacisk na jedną sprężynę powoduje ugięcie kolejnych sprężyn, które są powiązane ze sobą na sztywno.

Zewnętrzne części Boxa obite są tkaniną tapicerską w kolorze łóżka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Materac środkowy (Passion-Kolor)

Warstwą środkową jest materac kieszeniowy Passion-Kolor. Wkład kieszeniowy zapewnia 7 stref twardości i idealne dopasowanie materaca do ciała śpiącego – to za sprawą działających niezależnie sprężyn kieszeniowych (262 sprężyny/m2). Dzięki temu Korfu gwarantuje wielopunktowe podparcie dla kręgosłupa oraz odpowiedni odpoczynek nawet najbardziej zmęczonym użytkownikom.

Zewnętrzne części materaca obite są tkaniną tapicerską w kolorze łóżka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Topper –Hard-top

Nakładka na materac o grubości 9-centymetrów w wersji Hard-Top jest przeznaczona dla wielbicieli posłań o wyższym stopniu twardości.

Nakładka została wykonana z pianki wysokoelastycznej, dzięki czemu zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa.

Odpowiednia wentylacja nakładki została z kolei uzyskana dzięki unikalnym właściwościom samej pianki wysokoelastycznej oraz zastosowaniu siatki 3D w pokrowcu nakładki.

 

lub Topper –Soft-Top

Nakładka na materac o grubości 9-centymetrów w wersji Soft-Top przypadnie do gustu zwolennikom miękkich posłań.

Nakładka powstałą z połączenia lateksu zawierającego aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego i innowacyjnej pianki termoelastycznej.

Pozwala odczuć przyjemne „otulenie”, zapewniając błogi sen. Co więcej, nakładka jest dwustronna – użytkownik za każdym razem może sam wybrać stopień twardości.

 

 

 

 

Pokrowiec Koral

Charakteryzuje się bardzo dużą gramaturą oraz pięknym wykończeniem.Pokrowiec Koral zwiększa komfort posłania i jest doskonałym uzupełnieniem materacy z pianki termoelastycznej.

Pokrowiec Koral został nie tylko wyposażony w  przewiewną siatkę 3D, ale również pikowany włóknem klimatyzującym. Dzięki temu dba o odpowiednią wentylację materaca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dwa pojemniki na pościel

Łóżko Korfu zostało wyposażone w dwa funkcjonalne, bezawaryjne i duże pojemniki na pościel – przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnej, kontynentalnej konstrukcji.

Dzięki praktycznym podnośnikom gazowym, podnoszenie i opuszczanie pojemników jest niezwykle łatwe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Termin realizacji: 28 dni

Pojemnik na pościel w zestawie

Pojemnik na pościel w zestawie

To łóżko posiada już pojemnik na pościel i stelaż. Cena tego modelu zawiera w sobie pojemniki na pościel wraz ze stelażami.

Taśma wentylacyjna 3D

Taśma wentylacyjna 3D

W produkcie zastosowano przewiewną taśmę 3D, która zapewnia odpowiednią wentylację materaca oraz wspomaga jego działanie antyalergiczne.

Pojemnik na pościel

Pojemnik na pościel

Model wyposażony w funkcjonalny pojemnik do przechowywania pościeli. Dzięki odpowiednim mechanizmom, otwieranie pojemnika nie sprawia trudności.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe

Produkt posiada wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych. Każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu w trakcie snu użytkownik ma zapewnione utrzymanie naturalnych krzywizn kręgosłupa. To z kolei redukuje potencjalne uciski, zapewniając bardzo dobry wypoczynek i wsparcie dla układu krążenia.

7 stref twardości

7 stref twardości

Produkt dopasowujący się do ciała użytkownika i zapewniający najwyższy komfort odpoczynku. Materac poprawia krążenie oraz pomaga zachowywać naturalną linię kręgosłupa dzięki podziałowi na 7 stref o zróżnicowanej twardości, dopasowanym do anatomicznej budowy ludzkiego ciała.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

Dostępne wysokości nóżek

Ślizgi

Wysokość zagłówka

120

Dostępne wersje stelaża

Dwa pojemniki na pościel

Rodzaj zagłówka w łóżku

Łukowy

Rozmiar łóżka

180×200