fbpx

Łóżko kontynentalne Astoria

Bogato zdobiony zagłówek oraz przeszycia w pokrowcu materaca właściwego sprawiają, że Astoria jest łóżkiem kontynentalnym z wyrafinowanym charakterem.

8 152,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Rozmiar
Tkanina
Wybrano:
8 152,00  0,00 
Darmowa dostawa - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Astorię charakteryzuje unikatowy wygląd i precyzyjna, kilkuwarstwowa konstrukcja zapewniająca komfort najwyższej próby. Pierwszą warstwę łóżka stanowi pół-twardy box z dodatkiem pianki poliuretanowej. Drugą warstwą jest materac właściwy z dwupoziomowym układem sprężyn – kieszeniowych oraz bonellowych. W materacu właściwym znajdują się również trzy warstwy różnego rodzaju pianek: pianki Gelax, pianki antybakteryjnej oraz pianki wysokoelastycznej. Konstrukcja Astorii zapewnia 7 stref podparcia dla kręgosłupa Dzięki połączeniu ww. materiałów , a tym samym całe łoże pozytywnie wpływa zdrowy sen i poczucie wygody. Wspomaga też zdrowie skóry, układu oddechowego i odpornościowego.

 

Astorię wyróżnia też bogate zdobienie zagłówka – gęsto pikowane z przeszyciami skierowanymi od najniższego rzędu w dół. Współgrają z nim stylowe przeszycia pokrowca materaca właściwego.

 

Ustawienie bryły łóżka na filigranowych nóżkach sprawia, że imponująca konstrukcja zyskuje na lekkości.

 

W tym modelu łóżka wysokość wezgłowia, wysokość nóżek, materac bazowy oraz materac właściwy – nie podlegają personalizacji.

Astoria dostępna jest wyłączenie w tkaninie tapicerskiej Fresh oraz Matt Velvet. 

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 28 dni

Pikowany cały materac

Pikowany cały materac

Zastosowano piki angielskie na całym materacu – nie tylko na pokrowcu.

Pianka Gelax

Pianka Gelax

Innowacyjna pianka, łącząca w sobie właściwości żelu, pianki wysokoelastycznej i termoelastycznej. Cechuje ją przewiewność, elastyczność oraz doskonałe dopasowanie do kształtu ciała.

Pianka antybakteryjna

Pianka antybakteryjna

Pianka wysokoelastyczna o właściwościach antybakteryjnych. Stanowi uzupełnienie właściwości prozdrowotnych materaca oraz zwiększa higienę snu.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe zbudowane z wytrzymałych i cichych sprężyn. Każda z nich została umieszczona w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracuje niezależnie od pozostałych. W efekcie otrzymujemy znakomite podparcie ciała.

Właściwości antyalergiczne

Właściwości antyalergiczne

Materac polecany dla osób z alergiami. Niweluje gromadzenie się roztoczy i grzybów, przez co zwiększa higienę snu.

7 stref twardości

7 stref twardości

Materac na swojej długości podzielony został na 7 stref o zróżnicowanej twardości. Dzięki temu materac lepiej dopasowuje się do kształtów ciała oraz podpiera kręgosłup na poszczególnych odcinkach.

Właściwości ortopedyczne

Właściwości ortopedyczne

Materac posiada właściwości ortopedyczne. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, przez co pomaga zachować naturalną linię kręgosłupa, poprawia krążenie krwi oraz rozluźnia mięśnie. Polecany osobom w każdym wieku, cierpiącym na bezsenność czy bóle pleców.

Sprężyny typu bonell w siedzisku

Sprężyny typu bonell w siedzisku

Siedzisko kanapy wykonane ze sprężyn typu bonell, zapewnia wysoki komfort i trwałość. Bonell charakteryzuje się sprężystością powierzchniową.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Piankę wysokoelastyczną cechuje wysoka sprężystość. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała zapewniając liczne punkty podparcia. Dodatkowo cechuje się wysoką przepuszczalnością powietrza.

Rozmiar łóżka

160×200, 180×200