fbpx

Łóżko Bonell-Box (element systemu SMART- CLICK) 90×200

Bezzagłówkowa konstrukcja, będąca podstawą łóżka kontynentalnego. Tworzy ją drewniana rama połączona z tradycyjnym materacem bonellowym. Bonell-Box oferuje duże możliwości personalizacji – wybór dowolnego materaca właściwego, nakładki oraz tapicerowanych modułów, tworzących wyjątkowy zagłówek.

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

 

Sprawdź inne rozmiary:

 

1 053,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Wybrano:
1 053,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Bonell-Box to podstawa łóżka kontynentalnego , którą tworzy drewniana rama i materac z wkładem ze sprężyn bonellowych. Dodatkowo na sprężynach znajduje się również warstwa pianki poliuretanowej. Dzięki temu Bonell-Box jest nie tylko komfortową, ale i wytrzymałą podstawą, podtrzymującą wyższe poziomy łóżka. Całość obita jest dowolnie wybraną tkaniną tapicerską.

 

Jedną z największych zalet łóżka Bonell-Box (obok jego wyjątkowej sprężystości) jest możliwość indywidualnego doboru pozostałych części łoża. Do wyboru są: dowolny materac z czterech kolekcji oraz nakładki o różnej twardości, elastyczności i wyglądzie.

 

Ze względu na to, że Bonell-Box to łóżko bez zagłówka, można go dobrać i stworzyć z tapicerowanych modułów w systemie SMART-CLICK (w 4 rozmiarach, każdy typ modułu można łączyć na wiele sposobów).

 

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

 

 

 

 

Ogólny opis jako elementu SMART CLICK

Łóżko BONELL-BOX charakteryzuje się bezzagłówkową konstrukcją. Dlatego też z powodzeniem może zostać połączone z tapicerowanymi modułami Smart Click. To z kolei pozwoli stworzyć unikalne i w pełni spersonalizowane miejsce do odpoczynku.

Ważna informacja: łóżko BONELL-BOX nie występuje w wersji z pojemnikiem na pościel. Możliwe jest za to zwiększenie wygody odpoczynku, dobierając dodatkowe warstwy posłania.

 

 

 

 

 

 

 

 

Układ poszczególnych warstw

Bonell Box stanowi najniższą, bazową warstwę łóżka kontynentalnego, które można zbudować z jego pomocą. Warto zaznaczyć, że ta warstwa bazowa składa się z solidnej ramy

połączonej na stałe z materacem bonellowym, które są wspólnie obite tkaniną tapicerską. Bonell Box posiada własne nóżki – nie ma możliwości wymiany ich na inne.

 

 

 

 

 

 

 

 

Materac – dowolny do wyboru

 

Kolejną warstwę łóżka kontynentalnego stanowi tzw. materac właściwy, albo „środkowy”. Nasze cztery wyjątkowe kolekcje materacy pozwalają dobrać rozwiązanie idealne dla siebie. Każdy model różni się od pozostałych przeznaczeniem oraz połączeniem poszczególnych komponentów. Za to wspólną cechą wszystkich materacy jest najwyższy komfort snu, który zapewniają. Wybierz dowolny materac dopasowany do twoich potrzeb.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nakładki – dodatkowy komfort

 

Zwykle, choć nie zawsze, „zwieńczeniem” konstrukcji łóżka kontynentalnego jest nakładka, zwana też topperem. Wybór odpowiedniej nakładki wzmaga zalety dobranego przez klienta łóżka i

materaca, czyniąc je, w zależności od indywidualnych preferencji, twardszym, miększym, albo bardziej sprężystym.

Co więcej, nakładki chronią również materac przed uszkodzeniami.

Każda z naszych nakładek posiada zamek błyskawiczny, który ułatwia zdjęcie i wypranie pokrowca. Pozwala to utrzymać wysoki poziom higieny miejsca do odpoczynku.

 

 

Termin realizacji: 28 dni

 

 

 

 

 

 

Rozmiar łóżka

90×200