fbpx

Łóżka Smart-Click

Smart Click to nie tylko nazwa bardzo szczególnego rodzaju zagłówka, dającego użytkownikowi olbrzymie możliwości w kreowaniu wizualnej strony swojej sypialni. To również nazwa systemu, w ramach którego każdy użytkownik może dobrać do tego zagłówka pasujące do niego, ale też odpowiadające samemu klientowi (pod względem wyglądu, funkcji, albo komfortu) łóżko.

Co więcej – w następnej kolejności można dobrać też stelaż (jeśli rodzaj łóżka tego wymaga), dowolny materac z dowolnym pokrowcem oraz nakładkę. Wszystko to po to, aby każdy klient mógł w ramach Systemu Smart Click taki wygląd, funkcjonalność i wygodę posłania, na którym będzie spał, jaki będzie odpowiadał jego wyobrażeniom, aspiracjom i możliwościom.

Jak poruszać się w ramach systemu podczas tworzenia swojej strefy snu?

  1. Warto zacząć od doboru części bazowej, czyli łóżka. System Smart Click oferuje tutaj trzy zupełnie różne modele.
  2. Następnie wybrać kolejne elementy posłania: materac, stelaż (jeżeli to niezbędne) oraz nakładkę (w razie indywidualnej potrzeby).
  3. Trzecim krokiem jest wybór tapicerowanych paneli, które pozwolą stworzyć spersonalizowany zagłówek w systemie Smart Click. Czym kierować się przy dobrze paneli? Wybraną szerokością łóżka oraz wysokością powierzchni spania – uzyskaną we wcześniejszych krokach.

Wielkość i forma zagłówka stworzonego z paneli zależy od użytkownika. Być może będzie to tylko symboliczny pasek umieszczony tuż nad łóżkiem? Być może ktoś inny zechce zapełnić zagłówkiem Smart Click całą ścianę? Pozostawiamy to wyobraźni użytkowników – jednocześnie nie zostawiając ich samym sobie. W razie potrzeby chętnie odpowiemy na pytania dotyczące Systemu Smart Click i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Łóżka Smart-Click

Filtry:

Wyświetlanie 14 wyników