fbpx

Kanapa Petra

Wyjątkowo funkcjonalna kanapa, która idealnie wpasuje się w każde, nawet najmniejsze pomieszczenie. Z powodzeniem sprawdzi się również jako miejsce do codziennego snu dla dwóch osób. 

 

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

2 629,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Pojemnik na pościel
Wybrano:
Tkanina
Wybrano:
2 629,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Petra to nowoczesna modyfikacja amerykanki.  Ta 2-osobowa kanapa polecana jest w szczególności do małych pomieszczeń. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom pozwala w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń.

 

W tym modelu zastosowano funkcję spania, do której rozłożenia wykorzystane zostały dwa mechanizmy – „puma” oraz tzw. automat . Cała powierzchnia spania z powodzeniem może zastąpić łóżko, na którym wyśpią się dwie osoby. Wilekość powierzchni spania to aż 137 x 207 cm. Dodatkowo Elena może być wyposażona w dwa pojemniki na pościel, które znajdują w podłokietniku.

 

Bardzo wysoki komfort siedzenia jak i spania zapewnia połączenie sprężyn falistych z pianką wysokoelastyczną. Dopełnieniem całości są poduchy oparciowe wykonane z pianki.

 

 

Nóżki: chrom

Powierzchnia spania: 137 x 207 cm

Wymiar całkowity: 215 x 98 cmWażne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm. Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

Termin realizacji: 4 – 6 tygodni
Wkład poduchy oparciowej wykonany z pianki

Wkład poduchy oparciowej wykonany z pianki

Ten rodzaj wypełnienia zapewnia oparciu stały poziom sprężystości. Wewnątrz poduchy znajduje się specjalnie profilowana pianka, dzięki czemu nie jest wymagane ich „uklepywanie” co jakiś czas, by zachować odpowiedni kształt i elastyczność.

Dwa pojemniki na pościel

Dwa pojemniki na pościel

Model wyposażony w aż dwa pojemniki na pościel, by zwiększyć przestrzeń do przechowywania. Dzięki specjalnym mechanizmom otwieranie i zamykanie pojemników jest łatwe.

Automat “Puma”

Automat “Puma”

Jedno z najłatwiejszych rozwiązań. Za pomocą jednego ruchu można utworzyć powierzchnię do spania lub odpoczynku.

Funkcja spania

Funkcja spania

Produkt może zostać rozłożony, by zmienić się z miejsca do codziennego relaksu na miejsce do spania.

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Produkt zawiera znane i cenione sprężyny faliste, charakteryzujące się  wężykowatym kształtem. Dzięki połączeniu ich z wysokogatunkowymi piankami możliwe jest uzyskanie trwałości i komfortu.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

Dodatkowe właściwości (meble tapicerowane)

Wkład poduch oparciowych wykonany z pianki

Funkcja spania

Tak

Wypełnienie siedziska

Pianka wysokoelastyczna, Sprężyny faliste