Kanapa Elena

Wyjątkowo funkcjonalna kanapa, która idealnie wpasuje się w każde, nawet najmniejsze pomieszczenie. Z powodzeniem sprawdzi się również jako miejsce do codziennego snu dla dwóch osób. Jej wygląd został podkreślony dzięki zastosowaniu dwóch rodzajów tkanin.

 

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

2 330,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Pojemnik na pościel
Wybrano:
Tkanina
Wybrano:
Tkanina - podstawa:
Wybrano:
2 330,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Elena to modyfikacja amerykanki.  Ta 2-osobowa kanapa polecana jest w szczególności do małych pomieszczeń. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom pozwala w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń.

 

W tym modelu zastosowano funkcję spania, do której rozłożenia wykorzystane zostały dwa mechanizmy – „puma” oraz tzw. automat . Cała powierzchnia spania z powodzeniem może zastąpić łóżko, na którym wyśpią się dwie osoby. Dodatkowo Elena została wyposażona w dwa pojemniki na pościel, które znajdują w podłokietniku.

 

Bardzo wysoki komfort siedzenia jak i spania zapewnia połączenie sprężyn falistych z pianką wysokoelastyczną. Dopełnieniem całości są poduchy oparciowe wykonane z pianki.

 

Elena wyróżnia się nie tylko swoją funkcjonalnością, ale również samym wyglądem. Zastosowanie dwóch rodzajów tkanin sprawiło, że prezentuje się ona bardzo nowocześnie.  Asymetryczne przeszycie na podłokietnikach dodaje całości charakteru.

 

Nóżki: chrom

Powierzchnia spania: 131 x 206 cm


 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 4 – 6 tygodni

Wkład poduchy oparciowej wykonany z pianki

Wkład poduchy oparciowej wykonany z pianki

Ten rodzaj wypełnienia zapewnia oparciu stały poziom sprężystości. Wewnątrz poduchy znajduje się specjalnie profilowana pianka, dzięki czemu nie jest wymagane ich „uklepywanie” co jakiś czas, by zachować odpowiedni kształt i elastyczność.

Dwa pojemniki na pościel

Dwa pojemniki na pościel

Model wyposażony w aż dwa pojemniki na pościel, by zwiększyć przestrzeń do przechowywania. Dzięki specjalnym mechanizmom otwieranie i zamykanie pojemników jest łatwe.

Automat “Puma”

Automat “Puma”

Jedno z najłatwiejszych rozwiązań. Za pomocą jednego ruchu można utworzyć powierzchnię do spania lub odpoczynku.

Funkcja spania

Funkcja spania

Produkt może zostać rozłożony, by zmienić się z miejsca do codziennego relaksu na miejsce do spania.

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Produkt zawiera znane i cenione sprężyny faliste, charakteryzujące się  wężykowatym kształtem. Dzięki połączeniu ich z wysokogatunkowymi piankami możliwe jest uzyskanie trwałości i komfortu.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

Dodatkowe właściwości (meble tapicerowane)

Wkład poduch oparciowych wykonany z pianki

Funkcja spania

Tak

Wypełnienie siedziska

Pianka wysokoelastyczna, Sprężyny faliste