Kanapa Dolly

Bardzo zgrabny model, urzekający smukłymi kształtami. Finezyjne drewniane nóżki nadają Dolly lekkości i nawiązują do skandynawskiego stylu aranżacyjnego. Świetnie sprawdzi się zarówno w przestronnych salonach, jak i w urządzonych ze smakiem gabinetach.

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

2 581,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Wybrano:
Wybarwienie nóżek:
Wybrano:
2 581,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-250 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Dolly charakteryzuje się eleganckim, klasycznym wyglądem. Uwagę zwracają smukłe, ustawione pod lekkim skosem nóżki. Do wyboru jest pełny, niezwykle bogaty zestaw tkanin tapicerskich. Gładkie i równe powierzchnie otwierają pod tym względem ogromne możliwości.

 

Wypełnienie siedziska to wypróbowana i ceniona kombinacja: sprężystej, trwałej pianki wysokoelastycznej oraz popularnych, wytrzymałych sprężyn falistych. Poduchy oparciowe zostały wycięte z bloku pianki wysokoelastycznej i specjalnie profilowane, dzięki czemu są wysoce wygodne i odporne na odkształcenia.

 

Bardzo praktyczna funkcja spania – rozkładana łatwo przy pomocy tzw. automatu. Powierzchnia spania (141×192 cm), cała posiada zbliżoną sprężystość. Kanapa z dużym pojemnikiem na pościel. Uzupełnieniem kanapy Dolly jest fotel.

 

Wybarwienie nóżek: buk.

Powierzchnia spania: 141 x 192 cm.

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 4 – 6 tygodni

Wkład poduchy oparciowej wykonany z pianki

Wkład poduchy oparciowej wykonany z pianki

Ten rodzaj wypełnienia zapewnia oparciu stały poziom sprężystości. Wewnątrz poduchy znajduje się specjalnie profilowana pianka, dzięki czemu nie jest wymagane ich „uklepywanie” co jakiś czas, by zachować odpowiedni kształt i elastyczność.

Automat do rozkładania funkcji spania

Automat do rozkładania funkcji spania

Funkcja spania rozkładana jest za pomocą tzw. „automatu”. To bardzo łatwe rozwiązanie, chroniące podłogę przed zarysowaniami, ponieważ nie wymaga odsuwania dolnej szuflady. Polecane wszystkim ceniącym wygodę i łatwość użytkowania, zwłaszcza osobom starszym.

Pojemnik na pościel

Pojemnik na pościel

Model wyposażony w funkcjonalny pojemnik do przechowywania pościeli. Dzięki odpowiednim mechanizmom, otwieranie pojemnika nie sprawia trudności.

Funkcja spania

Funkcja spania

Produkt może zostać rozłożony, by zmienić się z miejsca do codziennego relaksu na miejsce do spania.

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Produkt zawiera znane i cenione sprężyny faliste, charakteryzujące się  wężykowatym kształtem. Dzięki połączeniu ich z wysokogatunkowymi piankami możliwe jest uzyskanie trwałości i komfortu.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna

Zaawansowana technologia. Wysokoelastyczna pianka poliuretanowa (lub też tzw. zimna pianka) charakteryzuje się świetnymi parametrami elastyczności, dopasowania się do anatomicznych kształtów  ciała i podparcie dla kręgosłupa na jego poszczególnych odcinkach. W porównaniu ze standardową pianką ma dłuższą żywotność, lepszą przewiewność i właściwości antyalergiczne.

Dodatkowe właściwości (meble tapicerowane)

Wkład poduch oparciowych wykonany z pianki

Funkcja spania

Tak

Dostępne wersje stelaża

Pojemnik na pościel pojedynczy

Wypełnienie siedziska

Pianka wysokoelastyczna, Sprężyny faliste

Możesz lubić także…