Fotel Elisa

Praktyczny fotel typu „finka”. Dużą zaletą tego modelu jest lekka konstrukcja, która umożliwia łatwe przenoszenie mebla.

 

 

Tkanina na zdjęciu: Inari 94, wybarwienie drewna: wenge.

368,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-100 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Elegancki, komfortowy i praktyczny fotel typu „finka”. Siedzisko wypełnione pianką i odpowiednio wyprofilowane oparcie zapewniają wygodę i relaks na co dzień. Płozy wykonane z drewna. Model bardzo lekki i dzięki temu łatwy w przemieszczaniu. Gładkie i równe powierzchnie otwierają pod tym względem mnóstwo interesujących możliwości.

 

Uzupełnienie dla fotelu stanowi kanapa Elisa.

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: do 8 tygodni

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

Wypełnienie siedziska

Pianka poliuretanowa, Sprężyny typu Bonell