fbpx

Fotel Elegance

Elegancki i „subtelny” fotel. Długie, finezyjne nóżki sprawiają, że Elegance świetnie sprawdzi się w salonach urządzonych w myśl skandynawskiego stylu.

 

919,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Wybrano:
Wybarwienie nóżek:
Wybrano:
919,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-100 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Minimalistyczna, niezwykle zgrabna forma. Lekkość tego modelu podkreślają smukłe, drewniane nóżki oraz niewielkie podłokietniki. Gładkie i równe powierzchnie otwierają pod tym względem mnóstwo interesujących możliwości.

 

Uzupełnienie dla fotelu stanowi kanapa Elegance.

 

Wybarwienie nóżek: buk.

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: 4 – 6 tygodni

Sprężyny faliste

Sprężyny faliste

Produkt zawiera znane i cenione sprężyny faliste, charakteryzujące się  wężykowatym kształtem. Dzięki połączeniu ich z wysokogatunkowymi piankami możliwe jest uzyskanie trwałości i komfortu.

Pianka Komfort

Pianka Komfort

Pianka charakteryzująca się dużym komfortem, sprężystością i stosunkowo wysoką twardością. Jednocześnie charakteryzuje ją trwałość i odporność.

Wypełnienie siedziska

Pianka poliuretanowa, Sprężyny faliste