fbpx

Duże moduły Smart-Click

Tapicerowane moduły w większym rozmiarze pozwolą stworzyć jeszcze bardziej zjawiskowy i spersonalizowany zagłówek o dowolnym kształcie i wielkości.

 

UWAGA! Teraz większy wybór tkanin do tego modelu. Wpisz nazwę i numer wybranej tkaniny w uwagach przy składaniu zamówienia – LINK

Dostępne są też tkaniny z wyższej kategorii cenowej. Wskaż tkaninę, model i rozmiar i napisz do nas na maila z prośbą o wycenę – LINK

 

303,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina:
Wybrano:
303,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-10 zł Zobacz opcje wysyłki

Udostępnij:

Tapicerowane panele pozwalają stworzyć wyjątkowy zagłówek w Systemie Smart Click.  Są one świetnym uzupełniniem, dedykowanym dla łóżek, które są konstrukcjami bezzagłówkowymi.  Każdy z paneli może zostać wykonany w zupełnie innej tkaninie – granicą jest wyłącznie wyobraźnia użytkownika.

 

Duże moduły Smart Click umożliwiają stworzenie jeszcze bardziej zjawiskowego wezgłowia – o jego kształcie i wielkości decyduje indywidualnie użytkownik podczas planowania swojego miejsca do codziennego odpoczynku.

 

SMART CLICK to  rodzaj systemu, pozwalający na skomponowanie dowolnego układu łóżko-materac-zagłówek z wykorzystaniem dedykowanych dla tego systemu elementów. 

 

Rozmiar pojedynczego modułu: 90 cm x 40 cm

 

Ważne : Tolerancja dla rozmiarów łóżek tapicerowanych i kontynentalnych wynosi +/-1cm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej.  Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

SMART CLICK to  rodzaj systemu, pozwalający na skomponowanie dowolnego układu łóżko-materac-zagłówek z wykorzystaniem dedykowanych dla tego systemu elementów.

System SMART CLICK umożliwia stworzenie autorskiej strefy odpoczynku.

 

 

 

Montaż oraz transport systemu są bardzo łatwe.

 

Wybór spośród trzech wariantów łóżek oraz szerokiej gamy materacy umożliwi dopasowanie posłania do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Dla łóżka Polibox istnieje dodatkowo możliwość wyboru stelaża lub pojemnika na pościel. W ten sposób można stworzyć bardzo spersonalizowany pod względem komfortu, funkcjonalności oraz wyglądu, własny kącik snu do swojej sypialni.

SMART CLICK idealnie sprawdzi się w niewielkich sypialniach, jak również w pomieszczeniach o dużym metrażu.

Termin realizacji: do 28 dni