fbpx

Dolce Vita – Diament Meblarstwa

Wyjątkowy mebel modułowy uhonorowany diamentem meblarstwa 2022

Już wkrótce w ofercie!

Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Dostępna dostawa z wniesieniem!

Kategoria:

Udostępnij:

Mebel tapicerowany w wydaniu modułowym, umożliwiającym w dowolnej chwili stworzenie dowolnej formy mebla wypoczynkowego: narożnik, sofa, U-form, fotel itd. Każda z tych form może występować w jakiejkolwiek kombinacji (np. duży narożnik z kilkoma otomanami; z oparciami, albo bez oparć) i w jakichkolwiek gabarytach, będących powieleniem rozmiarów poszczególnych modułów.

Każdy moduł zaprojektowany został na bazie prostych brył geometrycznych. W efekcie pozwala to na zachowanie minimalistycznego, nieprzytłaczającego charakteru, nawet jeśli przy pomocy wielu modułów stworzymy bardzo pokaźną całość. Do zalet należałoby zaliczyć też możliwość szybkiej zamiany np. wielkiego narożnika na szereg małych sof i foteli, ustawionych osobno przy stolikach kawowych – co w rezultacie sprawi wrażenie dużego kompletu mebli do siedzenia.

Wysokość i głębokość siedziska sprzyjają pozycji półleżącej, sprzyjającej odprężeniu, przez co model Dolce Vita znakomicie sprawdzi się przy luźnych spotkaniach towarzyskich, a także do pomieszczeń użyteczności publicznej jak kluby, albo poczekalnie.

Już wkrótce w ofercie!