3M160

Bardzo nowoczesny, obszerny narożnik o niebanalnych kształtach  i stylowym wykończeniu. Wśród zaimplementowanych w tym modelu funkcji szczególną uwagę zwracają ruchome zagłówki. Bardzo dobrze prezentuje się w wyrazistych kolorach.

2 900,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Tkanina
Wybrano:
2 900,00  0,00 
Dostawa przez sklep partnerski - 0,00 zł

Koszt wysyłki 1 szt: 0-0 zł Zobacz opcje wysyłki

Kategoria:

Udostępnij:

Stylowy i nowoczesny narożnik, charakteryzujący się wielofunkcyjnością. Model posiada regulowane zagłówki,  duży pojemnik na pościel oraz niezwykle komfortowe siedzisko.

 

Wkład wypełniony sprężystą i trwałą pianką wysokoelastyczną, oraz cieszącymi się od lat dużym powodzeniem na rynku sprężynami falistymi. To rozwiązanie sprawdzone, wygodne i niezwykle wytrzymałe. Model wyposażony w funkcję wypoczynku (do okazjonalnego snu), rozkładaną w bardzo prosty sposób przy pomocy automatu typu „delfin”. Cała powierzchnia spania cechuje się zbliżoną sprężystością.

 

Oprócz wysokiego stopnia wygody, wyróżnia się nowoczesnym designem i pociągającą aparycją.

 

Nóżki: metal, czarne.

Tkanina na zdjęciu: Salvador 11

Powierzchnia wypoczynku: 121 x 192 cm.

Główna aranżacja przedstawia narożnik prawy.

 

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

 

Termin realizacji: do 6 tygodni